Pete Doherty

Pete Doherty Profimedia.cz

Co na něm viděla? Tohohle opuchlého týpka se zkaženým chrupem si chtěla brát Kate Moss

Doslova za pět minut dvanáct vzala před osmi lety rozum do hrsti britská topmodelka Kate Moss, když se rozešla s tehdejším partnerem Petem Dohertym (36). Po dvou a půl letech strávených vedle zpěváka, který ji málem svedl na drogové scestí a zapříčinil předčasný konec její kariéry, nakonec Kate dala svému milému sbohem. Problémový frontman kapely Libertines a Babyshambles tentokrát chtěl udělat dojem, ale v jeho případě ani staré pořekadlo, že šaty dělají člověka, není příliš platné…

Se svou přítelkyní Katiou de Vitas v pondělí zavítal na týden módy v Paříži, konkrétně pak na přehlídku značky Saint Laurent a její kolekci Pret-a-Porter na nadcházející jaro a léto. Ani slušné oblečení ale z věčného pařmena lusknutím prstu elegána neudělá, o čemž se z fotografií můžete přesvědčit sami. Doherty by si měl v brzké době najít čas na kadeřníka a především pak na zubaře.

I přes řadu neúspěšných pokusů o léčení z drogové závislosti a značnou neatraktivitu má však Doherty úspěch u krásných žen. Se zpěvačkou Lisou Moorish má dvanáctiletého syna Astilu a s modelkou Lindi Hington ještě čtyřletou dceru. Zasnoubený byl rovněž s modelkou Irinou Lazareanu a blízko měl mít údajně i k zesnulé Amy Winehouse. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků