Nikol Švantnerová popírá, že by trpěla missí nemocí. Super.cz

Podvedené Švantnerové se po nevěrném příteli stýská, zatím ho ale nehodlá vzít na milost

Nikol Švantnerová (27) je aktuálně označována za nezadanou, úřadující Česká Miss ale stále dává svému vztahu s profesionálním fotbalistou Jakubem Horou šanci. „Máme pouze pauzu, protože potřebujeme vstřebat to haló kolem nás. Potřebujeme, aby se to uklidnilo, a pak to budeme moct řešit,” snaží se vše uvést na pravou míru Nikol, která si změnu ve vztahu prý zatím příliš neuvědomuje: „Mám každý den nějakou práci a povinnosti a ani si neuvědomuji, že ten přítel doma není.”

Zajímalo nás proto, kdy začnou Nikol a Jakub svůj vztah opět slepovat. „Může to být za týden, může to být za měsíc, ale klidně i za půl roku,” krčí rameny Nikol, kterou jsme zpovídali na koktejl párty v butiku známé italské džínové značky.

Stále si Švantnerová myslí, že není obětí „missí nemoci“? „Myslím, že to není missí nemoc, i když to každý takto nazývá. Když se stane maličkost, nad kterou by se člověk nepozastavoval, tak to najednou řeší milión lidí kolem mě, stane se z toho větší a větší bublina a je to potom psychický tlak na oba dva,” uvádí nejkrásnější Češka a s nadějí dodává: „Předtím jsem říkala, že mě taková nemoc nepotká, a budu dělat všechno pro to, abych byla výjimka, kterou to vážně nepotká.”

Připomeňme, že onou maličkostí byla skutečnost, že si Jakub Hora v počátcích jejich vztahu domlouval na sociální síti sex s jinou dívkou. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků