Zuzana Fialová patří ke stálicím Slovenského národního divadla.

Zuzana Fialová patří ke stálicím Slovenského národního divadla. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Hvězda filmu Lidice, která přežila teroristický útok v Moskvě, zhubla a oslnila šarmem: Podívejte se, jak jí to teď sluší

Slovenská herečka Zuzana Fialová (41), kterou si diváci pamatují například z filmu Lidice, kde si zahrála milenku Karla Rodena, před čtyřmi lety jen zázrakem přežila šílený teroristický útok na moskevském letišti.

Oblíbená herečka tehdy utrpěla mnohačetná poranění a téměř rok nemohla pracovat. Není divu, že se od té doby potýkala s nadváhou. Kil navíc se dlouho nemohla zbavit, ale teď to vypadá, že je konečně opět ve formě. Když se objevila na dni otevřených dveří Slovenského národního divadla, nešlo si nevšimnout, že zhubla. Zuzaně to moc slušelo, za což prý mimo jiné může krabičková dieta.

Uvidíme, zda se na herečku usměje štěstí a dostane se k nějaké zajímavé filmové nebo seriálové roli. V seriálu si přeci jen zahrála naposledy před dvěma lety, když ji diváci měli možnost vidět ve druhém pokračování Kriminálky Staré Město, a tak by jistě další pěknou nabídku ráda uvítala. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků