Simona Krainová má božské tělo i po čtyřicítce a zná tajemství jak účinně na tuky, když nepomáhá ani dieta ani cvičení

Je to k vzteku vidět modelky, herečky či zpěvačky po čtyřicítce s tělem dokonalé dvacítky, zatímco my ostatní ženy dřeme v posilovnách a kila navíc ne a ne dolů. Simona ví jak na to.
Jak na tělo dvacítky?

Jak na tělo dvacítky?

Mít figuru dvacítky i po dvou dětech jako Simona se bohužel nepodaří každé. „Je to těžké už po třicítce, ale s nástupem čtyřky ve věku je to prostě ještě těžší. Některé partie zatvrzele odolávají veškerým snahám o pohyb i dietám. Znám to já, znala to moje setra i některé kamarádky," vysvětluje Simona. I paní Jana (41), té se po dětech již nedařilo vrátit či alespoň přiblížit mírám, které měla před porody. Byla to právě Simona se svým projektem proměn na Klinice Yes Visage, která na základě zkušeností vlastní sestry a kamarádek poradila Janě nejpopulárnější liposukci současnosti. „Ve svých jednačtyřiceti letech jsem to se svou postavou ještě nechtěla vzdát,“ vysvětluje Jana svoji motivaci.

Více informací
nyní na www.yesvisage.cz
Štíhlá postava do druhého dne

Štíhlá postava do druhého dne

„Zprvu jsem se obávala a nechtěla si liposukci připustit. Chtěla jsem hubenější tělo, ale slovo „liposukce“ mě děsilo. Ale Simona mě uklidnila, protože má zkušenosti ze svého nejbližšího okolí. A měla pravdu. Opravdu se nejednalo o žádné drsné vypumpování tuku z těla a ani zdaleka se to nepodobalo mým představám o liposukci. Ve finále bych dnes mohla říct, že šlo o jednoduchý zákrok, který nebolel. Nemusela jsem ani zůstat na klinice a ihned mohla domů k dětem. Jasně, druhý den jsem to už pak trochu cítila, ale mohla jsem normálně fungovat,“ popisuje své pocity Jana. Ta podstoupila nejpopulárnější liposukcí současnosti - laserovou liposukci SlimLipo na Klinice Yes Visage.

Více informací
nyní na www.yesvisage.cz
K hubené postavě pevná kůže

K hubené postavě pevná kůže

A není to jen o zbavení se tuku. Další pozitivní předností je pak funkce samotného laseru v liposukci. Liposukce „vysaje” tuk a laser nejen že zaručuje přesnou manipulaci, šetrnost a minimalizuje tvorbu modřin a otoků, ale hlavně také pracuje s pokožkou v ošetřované oblasti, kterou snadněji přilne zpět, zpevní ji a vypne. To ostatně potvrzuje i MUDr. Tomáš Paduch, specialista na liposukce Kliniky Yes Visage: „Právě působení laseru řadí tuto liposukci mezi nejmodernější a nejšetrnější liposukci současné estetické medicíny. Touto liposukcí lze kromě klasických partií jako bříško, boky, zadek či stehna řešit například i menší partie jako povislé paže nebo podbradek či dvojitou bradu.”

Více informací
nyní na www.yesvisage.cz
Liposukce celebrit

Liposukce celebrit

„Kde už nepomůže cvičení, tam prostě pomůže odborník,“ přiznává i Alice Bendová, která tuto moderní liposukci SlimLipo na Klinice Yes Visage zvažuje, zatímco Michal David nebo Petr Kotvald ji mají už úspěšně za sebou. Stejně jako již zmíněná sestra Simony Krainové Yvonna, čehož si nemohla nevšimnout média - sestry nyní vypadají i přes věkový rozdíl jako dvojčata. I Simoně však k dokonalé postavě kromě vlastní píle pomohla klinika. Simona se netají, že na klinice po dětech podstoupila Kryolipolýzu Zeltiq Coolsclupting, tedy neinvazivní liposukci zmražením, stejně tak Kateřina Brožová nebo třeba Miss Kateřina Sokolová. Dalším častým zákrokem, zvláště po porodech, je pak abdominoplastika.

Více informací
nyní na www.yesvisage.cz
Hubená postava zdarma

Hubená postava zdarma

Laserová liposukce SlimLipo je na Klinikách Yes Visage v Praze, Brně, Ostravě i Bratislavě nejčastěji podstupovaným zákrokem. Co se boje o hubenější postavu týče, dalšími jsou pak originální Kryolipolýza Zeltiq či abdominoplastika. Pokud i vy toužíte po změně, ať už je to liposukce, nová prsa nebo třeba facelift či botox, můžete soutěžit o proměnu s Klinikou Yes Visage. Budete tak moci využít stejných odborníků kliniky, která se stará například o Simonu Krainovou, Lucii Bílou, Martu Jandovou, Ivu Kubelkovou či Veroniku Freimanovou. Podrobnosti naleznete na webu Kliniky Yes Visage.

Soutěžte
nyní na www.yesvisage.cz

Časová osa článků