Zbavte se nachlazení bez chemie přírodní cestou

Trápí vás často nachlazení, ucpaný nos nebo senná rýma? Rýma je podle odborníků jedním z nejčastějších lidských onemocnění, dospělí jí trpí v průměru třikrát ročně, děti až čtyřikrát více. Hledáte-li pomoc bez kompromisů, vyzkoušejte čistě přírodní přípravky bez zbytečné chemie. Jejich unikátní složení pomáhá uvolňovat dýchací cesty a přitom nehrozí žádné zbytečné podráždění a nepříjemné reakce organismu.
Voda z léčivého pramene uleví při rýmě

Voda z léčivého pramene uleví při rýmě

Prověřené účinky na ucpaný nos má nosní sprej Dr. Theiss Aqua Med s léčivou vodou z pramene Augusta z německého Rilchingenu, který se řadí k nejvýznamějším léčivým pramenům v Evropě. Díky vyššímu obsahu solí než mořská voda blahodárně působí na nosní sliznici - zvlhčí ji, uvolní hlen a mírní otok. Další obsažené látky, jako jsou kyselina hyaluronová, dexpantenol a eualyptový olej, zase působí hojivě a protizánětlivě, dodávají pocit svěžesti a dlouhodobě hydratují. Nosní sprej lze s úspěchem použít na běžnou sennou rýmu a díky přírodnímu složení je vhodný už pro děti od dvou let.

Koupit
nyní na Naturprodukt.cz
Se zahleněnými průduškami si hravě poradí Mucoplant Sirup

Se zahleněnými průduškami si hravě poradí Mucoplant Sirup

Stejně jako rýma nás umí pěkně potrápit také zahleněný krk a kašel. Zmírnit projevy nachlazení a usnadnit průběh nemoci nám pomohou přírodní produkty s obsahem heřmánku, jitrocele, echinacey, tymiánu nebo ekalyptového oleje. Právě takové jsou přírodní produkty Dr. Theiss Mucoplant. Jedná se o řadu přípravků, jejichž účinné látky pocházejí z přírody a jsou tak ryze rostlinného původu. Mucoplant Sirup proti kašli s jitrocelem a medem zpomaluje tvorbu hlenu a usnadňuje vykašlávání. Díky obsahu máty peprné navíc uvolňuje dýchací cesty.

Koupit
nyní na Naturprodukt.cz
Jitrocel zažene bolest v krku

Jitrocel zažene bolest v krku

Na bolesti krku a při zánětech horních cest dýchacích se hodí také Mucoplant Jitrocelové pastilky s medem a vitaminem C. Podporují uvolňování hlenu v průduškách a jeho vykašlávání. Obsahují vysoké koncentrace přírodních bylinných extraktů, které jsou získávány z rostlin pěstovaných v ekologických chráněných oblastech. Díky přírodnímu složení jsou navíc pastilky vhodné i pro kojící a těhotné ženy.

Koupit
nyní na Naturprodukt.cz
 Úlevu při nachlazení zajistí eukalyptový balzám

Úlevu při nachlazení zajistí eukalyptový balzám

Úlevu při nachlazení zajistí vedle vnitřního užití přírodních přípravků i jejich vnější použití. Jako doplněk léčby se osvědčila masáž hrudníku a zad Mucoplant Eukalyptovým balzámem. Směs eukalyptové a borovicové silice s kafrem v hydrofobním masťovém základu přinášející úlevu při onemocnění dýchacích cest a kašli při nachlazení a chřipkovém onemocnění. Balzám je možné také inhalovat v horké vodě, usnadníte tak usínání a zklidníte spánek. Všechny uvedené produkty jsou k dostání také v lékárnách.

Koupit
nyní na Naturprodukt.cz

Časová osa článků