Teď můžete mít, o čem jste jen snili! Tyto notebooky vám změní život. A levnější už nebudou

Tak tady jde o čas! Ještě než vánoční poptávka prodraží elektroniku po celém světě, je tu poslední šance na výhodný nákup. Našli jsme pro vás dva neuvěřitelné notebooky, jejichž cena působí jako vtip. Herní dělo a nejelegantnější notebook současnosti právě teď pořídíte za historicky nejnižší cenu. A samozřejmě to jde i na splátky!
Exkluzivní nabídka č. 1: Nejlepší poměr ceny a výkonu na trhu

Exkluzivní nabídka č. 1: Nejlepší poměr ceny a výkonu na trhu

Tak tohle se vidí maximálně jednou za rok. Herní notebook za cenu běžného! Model Acer Aspire E15 v této jedinečné konfiguraci doslova trhá rekordy. Nevěříte? Tak tady jsou parametry: Čtyřjádrový procesor Intel Core i5 nejnovější generace, 8 GB operační paměti, herní grafická karta nVidia GeForce 840M a pevný disk s kapacitou 1 000 GB. Špičkovou výbavu doplňuje matný displej, který je skvěle čitelný i venku na slunci. Do ceny se vešel i operační systém Windows 8.1 s možností bezplatné aktualizace na Windows 10. A tohle všechno se vešlo jen do 15 699 Kč. Tak nízká cena ale dlouho nevydrží!

Koupit
nyní na www.okay.cz
Exkluzivní nabídka č. 2: Dokonalý notebook a tablet v jednom

Exkluzivní nabídka č. 2: Dokonalý notebook a tablet v jednom

Seznamte se, tohle je Lenovo Yoga 500, jeden z nejkrásnějších a nejpraktičtějších notebooků všech dob! Díky naprosto unikátní konstrukci ho můžete používat ve čtyřech různých polohách, a to i jako klasický tablet. Displej je totiž možné otočit o 360°! Poskytne vám dokonalé pohodlí, ať už ho používáte vleže, vsedě nebo vestoje! Dotykový displej zaznamená až 10 různých dotyků v jediný okamžik. Celý přístroj váží jen 1,8 kilogramů a je tenký pouze 2 centimetry. Přičteme-li svůdně rudou barvu, máme před sebou zdaleka nejatraktivnější přístroj na cesty. A přitom ho nyní můžete mít jen za 14 799 Kč. Je však otázka, jak dlouho bude dostupný za tak nízkou cenu. Vánoce se totiž rychle blíží!

Koupit
nyní na www.okay.cz

Časová osa článků