Zdraví v podobě potravinových doplňků z panenské norské přírody. Vyzkoušejte je zdarma!

Norsko je země známá svou panenskou přírodou. Plody tohoto bohatství se přetvářejí v ty nejkvalitnější doplňky stravy v laboratořích Pharmatech, jen hodinu jízdy jižně od Osla. Nyní máte i vy jedinečnou možnost vyzkoušet si škálu přípravků pro vaše zdraví. Objednejte si měsíční balení, které je zcela zdarma. Platíte pouze poštovné.
OmegaMarine Forte+

OmegaMarine Forte+

Jeden z nejlepších omega-3 výrobků na českém trhu! Jedná se o vysoce kvalitní omega-3 výrobek vyráběný v Norsku, ze surovin té nejvyšší kvality, a z vysoce koncentrovaného rybího oleje z masa čerstvých lososů. Naše omega-3 kapsle jsou založené na 150leté norské tradici a poznatcích. Výrobek je přírodní, čistý, bezpečný a prokazatelně zdravý. Je zdokumentováno, že k pokrytí vaší denní potřeby stačí pouze dvě malé kapsle denně.

Vyzkoušet zdarma
nyní na Naturamed Pharmaceuticals
OmegaMarine Junior

OmegaMarine Junior

Na základě našich zkušeností jsme vyvinuli nový, špičkový produkt speciálně pro děti - OmegaMarine Junior. Žvýkací kapsle ve tvaru rybičky. Sladké, slazené přírodním sladidlem, zcela bez rybího odéru. S vysokým obsahem DHA omega-3 mastných kyselin. Podporuje zdravý vývoj mozku dítěte. Navíc s doporučenou denní dávkou vitamínů: A, D, E.

Vyzkoušet zdarma
nyní na Naturamed Pharmaceuticals
ProMan Plus

ProMan Plus

Muži po třicítce na sobě často pociťují některé změny, jako je ztráta energie, podrážděnost nebo menší chuť na sex. Příčinou může být andropauza a pokles testosteronu v těle. ProMan Plus obsahuje ingredience, které pomáhají zmírnit následky klesající hladiny testosteronu. Pokud se i nadále chcete cítit jako muž a udržet si svou psychickou i fyzickou výkonnost, neztrácet smyslnost a energii, je velice důležité udržovat si hladinu testosteronu.

Vyzkoušet zdarma
nyní na Naturamed Pharmaceuticals
Prostaxin

Prostaxin

Muži často nemluví o svých problémech s prostatou. Nemluví o tom, že při močení mají slabý proud moči, který přechází až do nepříjemného odkapávání. ProstaXin je potravinový doplněk, který obsahuje novou jedinečnou kombinaci aktivních přírodních složek. Aktivní složky jako lykopen a Saw Palmetto jsou dobře zdokumentované a po celém světě si je vybraly miliony mužů. Směs Saw Palmetto je již mnoho let bestsellerem a první volbou pro muže. Přírodní složky Zinek a Selen také přispívají k normální hladině testosteronu v krvi a mají tak blahodárný účinek na mužskou plodnost a imunitní systém. Urologické problémy neberte na lehkou váhu.

Vyzkoušet zdarma
nyní na Naturamed Pharmaceuticals
ActiveFem

ActiveFem

Brzdí proces stárnutí a napomáhá získat zpět mladistvý lesk, který je již odnepaměti známkou svěžesti, života a síly. S přibývajícím věkem ztrácí pokožka svůj lesk a dostavují se vrásky v obličeji, suchá pokožka a popraskané nehty. Naštěstí existuje možnost, jak proti těmto jevům bojovat. ActiveFem je nový, přírodní způsob, jakým lze postupovat proti procesu stárnutí. Začít s tímto produktem je velice jednoduché a je vhodný pro všechny ženy. Stačí jen denně užívat 2 tablety.

Vyzkoušet zdarma
nyní na Naturamed Pharmaceuticals

Časová osa článků