Maminky, nepodceňte výběr dárku pro vaše děti!

Rodiče to znají ze všech nejlépe. Svým dětem by nejraději dali vše, co je na seznamu pro Ježíška. Je ale důležité najít rovnováhu v tom, co děti chtějí, co jim chtějí dát rodiče a ještě se vejít do rodinného rozpočtu. A právě z těchto důvodů se vyplatí řešit situaci už pár měsíců předem a v klidu se na vše připravit. Uvidíte, že to bude stát za to – to až pod stromečkem budou svítit ty nadšené dětské oči.
Nechte se odměnit

Nechte se odměnit

Nepropadejte podzimním depresím a dárečky začněte vybírat chytře. Některé krásné hračky dokonce můžete získat zdarma k běžným nákupům a potěšit tak své blízké! Stačí jen sledovat aktuální akce v obchodech a na internetu. Třeba na Feedo.cz pořídíte vše pro miminka a ke každému nákupu máte dárek garantovaný. A že je z čeho vybírat! Získat můžete třeba hrací deky, nebo lehátka Bright Starts. A to už by mohl být hezký dárek pod stromeček, co myslíte? Věrnost se zkrátka vyplatí!

Více
nyní na www.feedo.cz
Inspirujte se na internetu!

Inspirujte se na internetu!

Nejste si jistí, co by se vašemu drobečkovi pod stromečkem líbilo? U malých dětí není vybírání zas tak jednoduché. Na hračkách a dalších výrobcích je důležité respektovat věkové omezení a pečlivě zkoumat materiál, ze kterého je produkt vyroben. V dnešní době to už ale není problém. Pomoci vám mohou recenze od ostatních maminek i inspirace na internetu. I proto se vyplatí sledovat blogy zaměřené na mateřství a život s dítětem. Zajímá vás třeba, jaká hračka by se hodila pro děťátko do 6 měsíců? To i mnohem více se dozvíte na Feedo Blogu.

Více
nyní na www.feedo.cz
Ušetřit se dá i na plenkách

Ušetřit se dá i na plenkách

Pokud vám na dárečky nějaké peníze chybí, můžete ušetřit i za takovou základní věc, jako jsou plenky. Přitom nemusíte obětovat pohodlí vašeho miminka. Kvalitní značka vám zaručí, že bude jeho zadeček v pohodlí a díky chytrému nakupování nebude trpět ani váš bankovní účet. Slyšeli jste už o exkluzivním Pampers Premium Programu? Tento unikátní projekt umožňuje maminkám nakupovat plenky Pampers za výhodné ceny, automaticky získat poštovné zdarma a ke každému nákupu si vybrat ze široké nabídky dárečků. Myslíte, že to může být ještě lepší? Ano – nákup vám totiž kurýr doveze až k vašim dveřím.

Více
nyní na www.feedo.cz
Pomozte ostatním a přivydělejte si

Pomozte ostatním a přivydělejte si

Jako maminka máte určitě doma věci, ze kterých vaše děti vyrostly, nebo už je nevyužívají. Právě teď je ta pravá chvíle poslat je dál. Někomu mohou udělat radost a vy si tím navíc přivyděláte peníze, které můžete využít na nákup dárků. Díky Feedo Bazárku už to jednodušší být nemůže. Stačí věci sbalit do krabice a vyplnit formulář. Pak už jen čekáte, až vám na účtu přistanou penízky z prodaného zboží. Chcete vědět, jak na to a přidat se tak ke komunitě maminek, která už Bazárek spokojeně využívá? Mrkněte se!

Více
nyní na www.feedo.cz

Časová osa článků