Tyto soutěžící uvidíte ve finále Talentu Video: archiv FTV Prima

I porota strnula úžasem: 4 soutěžící, kteří si fenomenálním výkonem zajistili přímý postup do finále Talentu

Pátá řada show Česko Slovensko má talent pomalu spěje do finále, jemuž bude předcházet bitva o postupová místa. Každý člen poroty si už však vybral svého oblíbence, jemuž zajistil přímý postup.

Novinkou letošního Talentu je zlatý bzučák, díky němuž vyvolení soutěžící nemusí své schopnosti prokazovat v dalších postupových kolech. Každý porotce už svou příležitost využil, takže je známá první čtveřice finalistů.

Jakuba Prachaře (37) dojal zpěv Jany Šifrové, která je přirovnávaná k Susan Boyle. Také ona při nástupu na jeviště nikoho neohromila, ale následně předvedla strhující výkon. Lucie Bílá (55) nejspíš po další konkurentce netouží, takže do finále poslala hosta z Chile. Francisco Rojas Dyvinetz ji okouzlil tancem s obručí.

Jaro Slávik (46) je přesvědčen o tom, že se v šoubyznysu může prosadit krasobruslařské duo Anette a Yanick. Diana Mórová (51) bude ve finále fandit formaci Mirror Family spojující tanec s nápaditými kostýmy a laserovou show. Vystoupení soutěžících, jež porotci označili za žhavé favority Talentu, najdete na videu. 

Kdo má ve finále Talentu největší šanci na vítězství?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků