Dvanáct adeptek na vítězství

Dvanáct adeptek na vítězství Foto: Martin Hlaváč (Poleť s Dominikou Mesarošovou k moři)

Tyhle holky vybrala sexbomba Mesarošová: Nalíčené a načesané bojují o přízeň. Hlasujte, které dáváte přednost

Týdenní pobyt dívek z projektu Poleť s Dominikou Mesarošovou  (34)k moři, spěje v Egyptě k závěru. Mezi dvanácti dívkami, které jej zvládají dokončit, momentálně vrcholí bitva o vítězství, které není jen zadostiučiněním uspět v konkurenci, ale vítězka získá zdarma nafocení booku a ředitelka projektu ji přivede do světa modelingu.

Během týdne jsme účastnice poznali, a je to opravdu velká škála osudů a motivací, proč se vůbec přihlásily. Najdou se tady dokonce i dvě maminky malých dětí. Nejmladším dvěma je sotva šestnáct, nejstarší, třicetiletá, si plní svůj sen o modelingu trošku opožděně, ale s o to větším entuziasmem. Na kurzu jsou poprvé hned dvě Romky, a jsou na to náležitě pyšné.

Všechny se tady chtěly hlavně naučit něco o světě modelingu a šoubyznysu, mnoho z nich přiznalo, že si potřebovaly zvýšit sebevědomí. Stejně jako věk, tak ani výška tady nehraje roli. Nejmenší dívka měří 156 centimetrů, nejvyšší má 187. A pestré je i dosažené vzdělání, od švadlenky po absolventku vysoké školy.

Prohlédněte si jednotlivé dívky v naší fotogalerii, a hlasujte pro tu, která získala vaše sympatie (dívka s číslem 7 na fotografiích z důvodu zdravotních potíží chybí). 

Která z dívek má vaše sympatie?

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků