Miley dává polibek na rameno svému partnerovi Liamovi, ten si ale její přízně moc neváží.

Miley dává polibek na rameno svému partnerovi Liamovi, ten si ale její přízně moc neváží. Profimedia.cz

Chudák zamilovaná Miley Cyrus: Líbá přítele na paži a on si jí vůbec nevšímá

8. srpna 2011 16:55

Mladinká Miley Cyrus (18) randí s australským hercem Liamem Hemsworthem (21). Zamilovanost však čiší zatím spíš jen z Miley. Ta jej totiž při procházce po Los Angeles neustále držela za paži a kolem ramen. Navíc mu několikrát dala polibek na rameno a chtěla se k němu přivinout, jenže Liam je zřejmě pořádný tvrďák a na veřejnosti city neprojevuje.

Krásná představitelka seriálové Hannah Montany si v neděli s Liamem vyrazila na nákupy. I před paparazzi, o jejichž přítomnosti moc dobře věděla, se nestyděla dát najevo, co k partnerovi cítí. On však její pozornost neopětoval. Neustále si hrál s mobilem a nebo se díval někam úplně jinam.

Přestože Cyrus dosáhla plnoletosti teprve koncem minulého roku, vztahů za sebou má již několik. Ještě jako dítě „chodila“ dva roky s hereckým kolegou Tylerem Poseym. S ním si i na divadelních prknech dala i první pusu. Rozešli se, když Miley bylo 11 let.

O něco vážnější vztah měla s Nickem Jonasem, s nímž vydržela také dva roky. V roce 2009 pak randila devět měsíců s modelem Justinem Gastonem, kterého krátce na to vyměnila právě za Liama Hemswortha. Dvojice se sice od té doby rozešla, ale opět se dala dohromady. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz