Tereza Budková chce větší vnady.

Tereza Budková chce větší vnady. Michaela Feuereislová

Jedničky už jí nestačí: Krásná Česká Vicemiss už má termín plastiky prsou

Je štíhlá, krásná, byla Vicemiss, ale se svým zevnějškem stejně není úplně spokojená. Leckdo si může říct, že je to rouhání, ale pocit krásy je subjektivní věc a kdo zná ženy, ví, že bruneta chce být blondýnou, dlouhovláska chce krátké vlasy, štíhlá chce přibrat, baculatá chce zhubnout, no a Tereza Budková chce větší prsa. Naštěstí pro všechna tato přání existuje řešení, a to i v případě Terezy, která se na konci podzimu chystá navštívit kliniku plastické chirurgie.

„O tom, že si nechám zvětšit prsa, jsem snila snad vždycky. Ale hlavní důvod, který mě k tomu vedl, je má práce. Mám mnoho zakázek, které se týkají spodního prádla a plavek. Často musím tyto nabídky odmítat, protože se svým současným hrudníkem nemohu spodní prádlo a plavky předvádět,“ stěžovala si Tereza Budková. Mnohokrát jsme ji ovšem na mole v podprsence viděli, a rozhodně nedělala ostudu. Ovšem proti gustu žádný dišputát.

Teď ji čeká první krok, kterým je konzultace s plastickým chirurgem z kliniky, kde si naposledy nechávala zvětšovat ňadra zpěvačka Michaela Gemrotová. Společně proberou velikost i tvar implantátu, který si Tereza představuje a který k ní zároveň bude nejvíce sedět. Už teď ale Tereza ví, že nechce radikální změnu. „Ráda bych měla prsa plná, ale velikostně úměrná mému tělu. Ohledně velikosti a tvaru si sice nechám ráda poradit, ale nejdůležitější pro mě je, aby prsa vypadala přirozeně,“ míní Tereza.

Kliniku si prý vybrala hlavně kvůli pozitivním ohlasům a recenzím svých kamarádek a kolegyň. „Viděla jsem několik výsledků práce a vlastně na základě toho jsem se rozhodla. Jsem přesvědčená, že patří ke špičce v tomto oboru u nás a plně jim důvěřuji,“ uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků