Tereza Budková chce větší vnady.

Tereza Budková chce větší vnady. Michaela Feuereislová

Jedničky už jí nestačí: Krásná Česká Vicemiss už má termín plastiky prsou

25. září 2015 18:56

Je štíhlá, krásná, byla Vicemiss, ale se svým zevnějškem stejně není úplně spokojená. Leckdo si může říct, že je to rouhání, ale pocit krásy je subjektivní věc a kdo zná ženy, ví, že bruneta chce být blondýnou, dlouhovláska chce krátké vlasy, štíhlá chce přibrat, baculatá chce zhubnout, no a Tereza Budková chce větší prsa. Naštěstí pro všechna tato přání existuje řešení, a to i v případě Terezy, která se na konci podzimu chystá navštívit kliniku plastické chirurgie.

„O tom, že si nechám zvětšit prsa, jsem snila snad vždycky. Ale hlavní důvod, který mě k tomu vedl, je má práce. Mám mnoho zakázek, které se týkají spodního prádla a plavek. Často musím tyto nabídky odmítat, protože se svým současným hrudníkem nemohu spodní prádlo a plavky předvádět,“ stěžovala si Tereza Budková. Mnohokrát jsme ji ovšem na mole v podprsence viděli, a rozhodně nedělala ostudu. Ovšem proti gustu žádný dišputát.

Teď ji čeká první krok, kterým je konzultace s plastickým chirurgem z kliniky, kde si naposledy nechávala zvětšovat ňadra zpěvačka Michaela Gemrotová. Společně proberou velikost i tvar implantátu, který si Tereza představuje a který k ní zároveň bude nejvíce sedět. Už teď ale Tereza ví, že nechce radikální změnu. „Ráda bych měla prsa plná, ale velikostně úměrná mému tělu. Ohledně velikosti a tvaru si sice nechám ráda poradit, ale nejdůležitější pro mě je, aby prsa vypadala přirozeně,“ míní Tereza.

Kliniku si prý vybrala hlavně kvůli pozitivním ohlasům a recenzím svých kamarádek a kolegyň. „Viděla jsem několik výsledků práce a vlastně na základě toho jsem se rozhodla. Jsem přesvědčená, že patří ke špičce v tomto oboru u nás a plně jim důvěřuji,“ uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků