Andrea Verešová

Andrea Verešová Foto: facebook A. Verešové

Nejkrásnější tělo šoubyznysu chtěli svléknout. Andree Verešové nabídli nehoráznou sumu za odhalené fotky

Každou chvíli nám vyráží dech, jak je i ve svém věku prakticky dokonalá. Andrea Verešová (40), nekorunovaná královna různých intimních nehod, patří bezesporu k nejkrásnějším modelkám u nás i na Slovensku vůbec. Není divu, že tuhle bývalou missku pořád lanaří za nehorázné částky k tomu, aby se před fotoaparátem úplně svlékla!

„Asi před půl rokem jsem dostala poslední podobnou nabídku, samozřejmě jsem ji odmítla. Mám spoustu krásných jiných - poodhalit roušku tajemství nebo se ukázat v rouše Evině na podporu různých top produktů. Musí mě to ale bavit a musí to stát opravdu za to. Není to jen tak a pečlivě si vybírám,“ řekla Super.cz Verešová.

Že by ale svým fanouškům ukázala vyloženě všechno, to i za balík, který jí chtěli dát (šoubyznysem kolují drby o miliónu korun), odmítá.

„V životě to není jen o penězích, důležité jsou i jiné věci. Nestálo mi to za to,“ dodala nádherná Andrea.

A není se jí co divit. Kdyby náhodou souhlasila a kšeft přijala, kdo ví, jestli by ve finále nakonec neprodělala. Rázem by přišla o spousty sice méně placených kampaní, ve výsledku by šlo v součtu o mnohem vyšší částky. 

Vzali byste milión korun za odhalení svého nahého těla?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků