Jaká obuv je aktuálně trendy? Shoemaker právě představil novou kolekci!

Sebedůvěra a dokonalost charakterizují trendy v módě letošního podzimu a zimy pro obuv a galanterii. Dramatická inscenace barev s ironickým pohledem na starodávné hodnoty se vzrušujícími kontrasty tolik typickými pro tuto sezonu nabízí jedinečný koncert osobité interpretace moderní elegance a rafinovanosti. Premiéru tohoto jedinečného představení již tradičně uvádí on-line prodejna Shoemaker.
Mustang – variabilní svoboda

Mustang – variabilní svoboda

Kotníková obuv s neutuchající schopností nespoutaně vypovídat atraktivní příběhy, o jejichž pravdivosti nikdo nikdy nepochybuje. Zdánlivě nenápadné zemité a olivové tóny vzájemně kontrastují a magicky přitahují. Vše je podtrženo výrazným šněrováním a podešví s mohutným dezénem tak, že i poslední hranice se stávají minulostí a osobitost získává bezbřehou volnost pro individuální naplnění.

Koupit
nyní na shoemaker.cz
Vitti Love – modré kouzlo

Vitti Love – modré kouzlo

Svádění je ve vzduchu! V temné, téměř mystické až tajuplné atmosféře barev je znát přítomnost luxusu. Bohatost je ukryta v tajemné modré barvě kvalitních materiálů, která své široké spektrum silných impulzů prezentuje v harmonické hře lesklých a matných povrchů s decentním prošíváním. Okouzlující efekt celku pak dotváří kovové přezky a detaily ve zlaté barvě. Za pozornost jistě stojí i pohodlná výška a tvar podpatku obuvi.

Koupit
nyní na shoemaker.cz
Hispanitas – komfortní elegance

Hispanitas – komfortní elegance

Temně vínová je zpět a vypadá sebejistěji než kdy předtím. Linie čistého elegantního stylu lodiček na vysokém podpatku zvýrazňuje lesk lakového povrchu. Výrazná bronzová spona v nártové části dodává modelu brilantní jedinečnost. Stranou ani tentokrát nezůstal tolik typický akcent na komfortní vlastnosti, které zabezpečují tvar obuvi, prvotřídní materiály nebo pohodlná měkká stélka.

Koupit
nyní na shoemaker.cz
Laura Vita – prostor pro individualitu

Laura Vita – prostor pro individualitu

Ani mnoho nemusí být vždy dost. Okrasné vyšívání, kobercové vzory, honosné a pestré zdobení mají jediný cíl – zaujmout a zprostředkovat okouzlující pohled na nohy. Harmonie kombinací barev skýtá úžasný prostor pro zdravé sebevědomí a individualitu. Již nyní je zřejmé, že rafinovaný design a komfortní vlastnosti tohoto modelu v nadcházející sezoně mnoho klidu v botníku nedopřejí ;-)

Koupit
nyní na shoemaker.cz

Časová osa článků