Pamele Anderson už nějakou dobu leží zásnubní prsten v šuplíku, tak se jej rozhodla vydražit pro dobré účely.

Pamele Anderson už nějakou dobu leží zásnubní prsten v šuplíku, tak se jej rozhodla vydražit pro dobré účely. Profimedia.cz

Pamela Anderson draží svůj zásnubní prsten. Vyvolávací cena vás odrovná

19. září 2015 17:36

Herečka Pamela Anderson (50) se rozhodla prodat zásnubní prsten, který jí dal její bývalý manžel Rick Salomon. Ovšem peníze za něj získané – požaduje minimálně 2,5 miliónu – nehodlá utratit, ale chce je věnovat na dobré účely potřebným.

Pamela si Ricka vzala poprvé v roce 2007, ale o dva měsíce později manželství anulovali. V roce 2013 spolu zase začali chodit a v lednu 2014 se znovu vzali. Za šest měsíců však požádali o rozvod.

„Doufám, že tento výjimečný zásnubní prsten klenotnictví Tiffany udělá radost někomu, zatímco peníze z něj získané použiju na dobré účely. Sto procent zisku půjde na nadaci Pamely Anderson, která pomáhá lidem, zvířatům a životnímu prostředí,“ oznámila Pamela prostřednictvím magazínu People.

Prsten bude k dostání na aukčním webu eBay. Zájemce o něj získá zlatý kroužek s 3,24 karátu vážícím diamantem obklopeným menšími diamanty. Vyvolávací cena činí sto tisíc dolarů – asi 2,5 miliónu korun. 

Famous