Pamele Anderson už nějakou dobu leží zásnubní prsten v šuplíku, tak se jej rozhodla vydražit pro dobré účely.

Pamele Anderson už nějakou dobu leží zásnubní prsten v šuplíku, tak se jej rozhodla vydražit pro dobré účely. Profimedia.cz

Pamela Anderson draží svůj zásnubní prsten. Vyvolávací cena vás odrovná

Herečka Pamela Anderson (53) se rozhodla prodat zásnubní prsten, který jí dal její bývalý manžel Rick Salomon. Ovšem peníze za něj získané – požaduje minimálně 2,5 miliónu – nehodlá utratit, ale chce je věnovat na dobré účely potřebným.

Pamela si Ricka vzala poprvé v roce 2007, ale o dva měsíce později manželství anulovali. V roce 2013 spolu zase začali chodit a v lednu 2014 se znovu vzali. Za šest měsíců však požádali o rozvod.

„Doufám, že tento výjimečný zásnubní prsten klenotnictví Tiffany udělá radost někomu, zatímco peníze z něj získané použiju na dobré účely. Sto procent zisku půjde na nadaci Pamely Anderson, která pomáhá lidem, zvířatům a životnímu prostředí,“ oznámila Pamela prostřednictvím magazínu People.

Prsten bude k dostání na aukčním webu eBay. Zájemce o něj získá zlatý kroužek s 3,24 karátu vážícím diamantem obklopeným menšími diamanty. Vyvolávací cena činí sto tisíc dolarů – asi 2,5 miliónu korun. 

Famous


Časová osa článků