Kate Upton

Kate Upton Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Neměla svůj den, nebo má majitelka přírodních pětek ve třiadvaceti nejsvůdnější roky za sebou?

Čerstvě třiadvacetiletá Kate Upton nemohla odmítnout pozvání na prestižní výroční událost pořádanou magazínem Harper’s Bazaar v newyorském hotelu Plaza. Ve středu večer se tak oblékla do černé společenské róby a opět za sebe nechala mluvit především svůj výstřih. Jenže tentokrát to navzdory hříšnému dekoltu nějak nefungovalo... Kate možná přípravy trochu podcenila a na červeném koberci nakonec pózovala se splihlým účesem a rozmazaným make-upem.

Před čtyřmi lety se o ní začalo psát jako o modelingové senzaci, která přepisuje dějiny. Blondýnka s přírodním poprsím velikosti pět nejprve předváděla plavky a spodní prádlo a posléze se dostala až na obálku speciální výroční plavkové edice magazínu Sports Illustated. A to dokonce dvakrát.

Jenže Kate Upton chtěla svou popularitu a půvaby zúročit hlavně ve filmu a tímto směrem se začala i ubírat. Ale zatímco v modelingu sklízela jeden úspěch za druhým, před kameru je potřeba jedné zásadní přidané hodnoty zvané talent, na kterém už ztroskotala spousta ‚z modelek hereček‘. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků