Chcete být tento podzim trendy?

Horké dny letošního léta pomalu přecházejí do období ranních mlh, občasných přeháněk a očekávaného babího léta. Pak se bude nezadržitelně blížit zima. Nenechte se zaskočit náhlou změnou počasí a připravte se už teď. Každý to řeší po svém, někdo vytáhne staré svetry a další, jako třeba vy, si přečte tenhle článek a nechá se inspirovat nabídkou novinek od Moiry právě pro období podzimu a zimy.
Na výlety, sport i pro volný čas

Na výlety, sport i pro volný čas

Lehké bundy z ověřeného materiálu MOIRA STRETCH. Pružná hřejivá pletenina s vlasovou rubní stranou okamžitě vyvolá pocit tepla. Pro nadcházející sezónu jsou zařazeny fazony s kombinací prošívané textilie. Pánská varianta má silnější vrstvu izolačního rouna, dámská varianta velurovou podšívku. Obě novinky jsou tepelně vyvážené a jsou vhodné pro sport i běžné denní nošení.

Koupit
nyní na moira.cz
Osvědčená kvalita

Osvědčená kvalita

Mikiny MOIRA STRETCH ve svěžích barvách v nové odlehčené variantě s plošnou hmotností 230 g/m2 jsou mírně splývavé a měkce přiléhavé. Pružná hřejivá pletenina s vlasovou rubní stranou okamžitě vyvolá pocit tepla. Materiál je odolný proti žmolkování.

Koupit
nyní na moira.cz
Přímo na tělo

Přímo na tělo

Osvědčený materiál DUO DESIGN je dobrou volbou pro podzimní období, kdy jej můžete nosit přímo na tělo jako jedinou vrstvu, ale také v zimě, kdy jej můžete podvléci nátělníkem nebo trikem řady Ultralight. Tím se výrazně zlepší tepelné podmínky.

Koupit
nyní na moira.cz
Zažijte jistotu

Zažijte jistotu

DUO DESIGN je stabilní elastická pletenina s příjemným omakem a nenáročnou údržbou. Nevtíravé dezény lze dobře barevně kombinovat s dalšími vrstvami oblečení. DUO DESIGN vás nezklame, dobře vypadá a ještě lépe funguje. Dovede zahřát v pravou chvíli a dokonale odvést vlhko od těla.

Koupit
nyní na moira.cz
Dopřejte si pohodlí

Dopřejte si pohodlí

DUO DESIGN se používá celoročně, jak pro sport, tak pro běžné denní nošení nebo chvíle odpočinku. Jednoduchá střihová řešení umožňují dobrý pohyb, fazony jsou příjemně pružné a nabídka obsahuje celou škálu velikostí v dámské i pánské řadě. DUO DESIGN je to pravé oblečení pro vás. Zkuste si užít pohodlí a jistotu.

Koupit
nyní na moira.cz

Časová osa článků