Upnuté tílko zdůraznilo Dařiny vnady.

Upnuté tílko zdůraznilo Dařiny vnady. Foto: hermina.cz

To je kost: Dara Rolins se vrátila na pódia v tílku a těsných džínách

7. srpna 2011 16:24

Dara Rolins (45) po návratu ze Spojených států poprvé koncertovala. Předvedla se v upnutém tílku a těsných džínách ve dvojici s Danem Bártou, s nímž vystupuje už od jara. Ačkoli se na ni v poslední době sypou samé špatné zprávy, nedává to na sobě znát.

Nejprve ji naštval expartner Matěj Homola, který o ní prohlásil, že je ubrečená a trapná. Momentálně s ním řeší péči o dceru Lauru a také prodává dům, kde spolu měli původně bydlet jako rodina. Pak další polínko na hranici jejího trápení přihodila vdova po motocyklistovi, který zahynul před rokem po srážce s Darou.

Zpěvačka se snaží přes problémy překlenout prací.  Připravuje k vydání svoji novou desku, k níž natočila videoklip na písničku Nebe, peklo, ráj. Kromě nasmlouvaných vystoupení s Danem Bártou se ještě chystá na ryze dámskou dovolenou. S kamarádkami a jejich dětmi zamíří zřejmě na nějaký řecký ostrov.

Vystoupení Dary na festivalu Sázavafest vzbudilo velký zájem. Přijel se na ně podívat i její bývalý milenec, podnikatel Petr Vlasák, který překonal rakovinu mozku a nedávno se stal poprvé otcem. V publiku zpěvačce fandila i Klára Vytisková z kapely Toxique nebo moderátorka Nikol Moravcová. 

Saša Šeflová , Super.cz