Kristině velmi záleží na zdravém vývoji její dcery.

Kristině velmi záleží na zdravém vývoji její dcery. Michaela Feuereislová

Oblíbená moderátorka zpráv se bála, že její tříletá dcera onemocní anorexií

Spousta rodičů se potýká s problémem, že jejich děti nejedí to, co by měli. Kristina Kloubková měla o svou dceru Jasmínku strach ještě větší. Tříletá holčička totiž nechtěla jíst vůbec.

„Dcera mi přestala jíst. Nejdřív jsem si myslela, že je nemocná, a že se jedná o ten případ, kdy si tělo samo reguluje příjem potravy. Nakonec jsem se od ní dozvěděla, že nechce mít velké bříško,” kroutí hlavou moderátorka a jedním dechem dodává: „Vyděsilo mě, jak taková myšlenka napadla tříletou holčičku. Sedli jsem si spolu a já jsem jí vysvětlila, že musí jíst, aby vyrostla. Děkuji bohu, že se všechno dostalo do původních kolejí a její stravovací návyky se upravily,” řekla nám Kloubková.

„Přemýšlela jsem o tom, kde takovou věc slyšela a nepřišla jsem na to. Možná něco slyšela u kamarádek, možná něco zaslechla v televizi, nebo jsem něco plácla já. Každopádně si teď dávám mnohem větší pozor,” říká moderátorka Televizních novin na Nově a jedním dechem dodává: „Problém dětí, které nejí, má bulimii, nebo anorexii, je hodně. Je spoustu případů, kdy jedna kamarádka druhé řekne, že je tlustá a ta pak strádá hlady. Toho jsem se zalekla,” dodala moderátorka. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků