Kuchtík Pavel, co prý ukradl a neukradl zlatý řetízek.

Kuchtík Pavel, co prý ukradl a neukradl zlatý řetízek. Foto: reprofoto: FTV Prima

Kuchař z Ano, šéfe!, co dal řetízek do jiného hrníčku: Zhroutil se a přestal chodit do školy!

11. září 2015 9:51

Stal se hitem internetu, jeho historka o tom, že ukradl babičce zlatý řetízek, aby měl na sešity, aby pak vzápětí začal tvrdit, že nic nešlohl, jen ho dal kvůli hluku do jiného hrníčku, baví snad celý národ. Ne však Pavla B. Kuchtík je zesměšňován, podle některých na sociálních sítích až šikanován. Student přestal chodit do školy a přestal se se všemi stýkat! Hlasujte v anketě na konci článku.

„To, že se na naší škole natáčelo, jsem dělal pro děti, aby měly zábavu. Proto mě to, co se stalo, moc mrzí,“ řekl Pavel Caitaml, ředitel Střední školy obchodu, řemesel a služeb v Ústí nad Labem. Mladík teď s jeho svolením nemusí chodit do školy. „Je z toho hodně špatný, protože si ho všichni dobírali,“ prozradil Aha! ředitel školy.

Pavel se nyní skrývá před světem, údajně se ani nestýká se svými kamarády. Přitom ti, co ho znají, tvrdí, že je to hodný a pracovitý kluk, který se nebojí práce.

A podle ředitele školy, kde se učí na kuchaře, ve skutečnosti nic neukradl, jen chtěl být zajímavý. Teď má ale z ostudy kabát. Vzniká třeba spousta parodií a koláží.

I sám velký šéf Zdeněk Pohlreich si myslí, že z něj nyní sice bude hvězda sociálních sítí, klukovi to ale v ničem nepomůže. 

Co si myslíte o bouři, kterou hlášky mladíka vyvolaly?

David Zápal , Super.cz