Eva Perkausová prý chodila s více muži najednou.

Eva Perkausová prý chodila s více muži najednou. Foto: Archiv E. Perkausové

Z toho mít radost nebude: Exmilenec Perkausové Charouz (61) promluvil o vyděračích i o Eviných nevěrách s muži

Ukončil řadu dohadů a šel s pravdou ven! Bývalý automobilový závodník a podnikatel s auty Antonín Charouz (61) je už dlouhou dobu považovaný za intimního přítele nové moderátorky TopStaru Evy Perkausové (27), ta to však i ve svém prvním vysílání popřela s tím, že se s ním zná spíš její maminka. To muže patrně zvedlo ze židle a rozhodl se vydat prohlášení. V něm označil krásnou dívku za velmi přelétavou!

Charouze se prý hodně lidí ptá, zda s ním Eva trávila každý volný večer a jestli ji vozil na dovolené. Tak to potvrdil.

„Je to pravda, s moderátorkou Evou Perkausovou nás pojí tříletý vztah. Ten jsem ale teď ukončil po zjištění, že nejsem jediný, s kým se Eva stýká,“ začal Charouz zostra. S oficiálním partnerem Karlem K. z Jesenice přitom také začala randit v tomto období. Že by měla tedy dva najednou?

Muž, který dal krásce košem, pokračoval ještě tvrději! „Doufám, že po tomto prohlášení skončí ataky na mě a Evu ze strany médií, ale zároveň i od lidí, kteří mě vydírají různými fotografiemi a videi zachycujícími mě nebo Evu v situacích, které k normálnímu partnerskému vztahu patří,"sdělil.

Jsem rád, že jsem Evě pomohl k raketové kariéře, po níž toužila a já jsem jí to slíbil, ale teď už je to jen na ní, jak se k tomu postaví,“ dodal Charouz.

Jasně tak dal najevo, že nebýt jeho známostí, peněz a kontaktů, po Evě by neštěkl ani pes.

Zjišťujeme Perkausové reakci, o které vás budeme informovat. 

Super.cz


Časová osa článků