Gabriela Sieglová je typ jako Nikol Švantnerová

Gabriela Sieglová je typ jako Nikol Švantnerová Super.cz

Nikol Švantnerová má konkurenci: Tahle kráska se božskými mírami pyšní teprve krátce

Mezi finalistkami soutěže Miss Face je i dívka, která jako by z oka vypadla panující královně krásy, České Miss Nikol Švantnerové (27). "To, že jsem jí podobná, mi říká hodně lidí. Zatím mi to nebylo na škodu, ale byla bych nerada, kdyby si mne lidé pamatovali jen kvůli tomu," míní půvabná brunetka Gabriela Sieglová, která je vysoká 180 cm a má míry 88-66-93.

Ta ještě před pár měsíci tak dobře jako teď nevypadala. "Zhubla jsem pět kilo a pořád na sobě dřu, hodně cvičím, dvakrát denně běhám. Začala jsem pracovat pro jednu pražskou agenturu, a abych mohla vycestovat jako modelka do svého vysněného Milána, tak musím nějak vypadat," vysvětlila nezadaná kráska.

"Vztahy teď pro mne nejsou na prvním místě. Chci se hlavně věnovat modelingu a podívat se do zahraničí. I když už jsem viděla leccos. Pracovala jsem jako au-pair půl roku v Kanadě, byla jsem i v Kalifornii. Byla to docela drsná škola. V rodině byl jen otec a tři malé děti od dvou do osmi let, kterým jsem částečně nahrazovala mámu," vyprávěla, proč se zatím zrovna nehrne do zakládání rodiny. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků