Sofia Hayat

Sofia Hayat Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Herečka, které je třicet, nebo čtyřicet, nedala svým výstřihem na premiéře kolegyním šanci

Na světové premiéře očekávaného životopisného thrilleru Legendy zločinu se do londýnského divadla Odeon na Leicester Square sjela řada celebrit a mnohým to opravdu hodně slušelo. Jenže pak se po červeném koberci prošla téměř neznámá gazela jménem Sofia Hayat a bylo vymalováno...

Fotografům se od ní nechtělo odtrhnout objektivy a hostům zase oči, a tak se každý začal vyptávat, kdo je ta dáma v bílém overalu... Tak se na ni pojďme podívat trochu zblízka.

Hayat se prezentuje jako britská herečka, zpěvačka a modelka indického původu. Italská Vogue ji dokonce v roce 2012 jmenovala Curvy Icon (ikona ženských křivek) a o rok později se objevila i v žebříčku stovky nejpřitažlivějších žen pánského časopisu FHM.

Sofia je nositelkou akademického titulu BA (Hons) v oboru hudba a umění, a navíc sedm let studovala herectví prostřednictvím Meinsterovy herecké techniky, jež je založená na sérii cvičení určených k rozvinutí improvizačních schopností herce a zaměřuje se na předvedení široké škály emocí.

Dosud se jí ale výraznější role vyhýbaly. Za zmínku stojí nejspíš jen snímek Diary of a Butterfly, poté se objevila v několika indických reality show jako Bigg Boss, Welcome - Baazi Mehmaan-Nawaazi Ki nebo Superdude. Zajímavostí je ovšem to, že se přesně neví, kdy se narodila. Zatímco herečka uvádí ročník 1984, některé zdroje udávají 1974. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků