Iveta Bartošová v době, kdy pila víc než je zdrávo.

Iveta Bartošová v době, kdy pila víc než je zdrávo. Michaela Feuereislová

Exkluzivně: Bartošová zase záhadně zmizela a její milenec tvrdí, že umírá

5. srpna 2011 16:25

Kolem zpěvačky Iveta Bartošové (✝48) se zase dějí věci! Po děsivé autonehodě, při které její syn Artur Štaidl málem přišel o život, je znovu na pokraji svých sil. Labilní hvězda českého showbyznysu je na tom psychicky tak špatně, že ji milenec Domenico Martucci (41) v pátek v jedenáct hodin dopoledne musel naložit do auta a odvezl za akutní pomocí neznámo kam. "Nevím si s ní rady, po nehodě se pořád třese a ne a ne se uklidnit. Naprosto se zhroutila," postěžoval si Ivetin partner Super.cz a dodal, že sám má vážnou nemoc a neví, kdy nastane jeho konec.

Svědkové odvozu Ivety tvrdí, že zpěvačka, která ještě nedávno udivovala svou navrátivší se krásou, vypadala jako troska a uzlíček nervů. Ještě ve čtvrtek odpoledne Martucci přitom na mimořádné tiskové konferenci ujišťoval novináře, že Iveta je sice z nehody špatná, ale že se však ze svého stavu brzy dostane. Hned poté za ní jel do Uhříněvsi. Co se od té doby dělo za zdmi nedobytné vily kontroverzní zpěvačky, ví snad jen on sám.

Fanoušci Bartošové věří, že zůstala silná, a že nehodu nepoužila jen jako záminku k tomu, aby do sebe opět nalila několik litrů alkoholu. Nebylo by totiž divu, kdyby ji poté Martucci znovu odvezl do léčebny. Vždyť podle našich zdrojů byla i před nehodou silně pod vlivem alkoholu.  "Iveta měla problém, ale teď pije jen na radost," snažil se na tiskovce věřit svým vlastním slovům Martucci. Ten se včera rozhodl vyrazit do Berlína, aby Ivetě pořídil speciální prášky na uklidnění, které prý nejsou v Čechách k dostání.

Jenže mezitím došlo k ještě víc šokující situaci - našim reportérům poslal Domenico tuto šílenou zprávu: "Já mám opravdu vážnou nemoc a nevím, jak dlouho budu žít. Chtěl jsem moc alespoň pomoci Ivetě, ale tuším, že to nezvládnu. Pochopitelně nemám chuť s nikým mluvit." Už dříve jsme psali o tom, že Martucci před lety bojoval s rakovinou. "Ach, Martucci, neumírej, prosím," objevil se už vzkaz na jeho zdi na Facebooku od nešťastné fanynky.

Otázkou zůstává, jestli Martucci je skutečně nemocný nebo jen hledá cestičku, jak se elegantně vymluvit z péče o Ivetu a útéci od ní. Vždyť který muž by vydržel neustálé změny jejích nálad a její pití? Ani Casanova z Peschici ne...

O zdravotním stavu páru připravujeme další podrobnosti. 

Karen Mchitarjan , David Zápal , Super.cz