I laserová show může skončit striptýzem... Video: archiv FTV Prima

Tenhle striptýz rozvášnil Lucii Bílou: Staronové duo z Talentu kroutilo odhaleným pozadím přímo před jejími zraky

5. září 2015 15:48

Už popáté se na televizních obrazovkách vysílá show Česko Slovensko má talent. Ve druhém díle talentové show se diváci setkají se starými dobrými známými. Před čtyřmi lety se v Talentu představilo zábavné duo Karel a Karel.

Pánové se nechali pojmenovat podle dvojice řidičů z komedie Účastníci zájezdu a na pódiu řádili v šílených kostýmech. Dnes večer kluci nepředstoupí před porotu ve složení Lucie Bílá (52), Jaro Slávik (44), Jakub Prachař (34) a Diana Mórová (48) úplně sami. Společně s dalšími mladíky se předvedou v rámci laserové taneční Predators show.

A protože mají pánové zkušenosti se striptýzem i modelingem, přijde si zejména dámská část poroty opravdu na své. Laserová show za zvukového doprovodu Smetanovy skladby Vltava z cyklu Má vlast však samozřejmě nebyla to, co zejména Lucii Bílou přivedlo do varu.

Pánové se záhy svlékli a předvedli nefalšované striptýzové vystoupení! A když začali kroutit odhalenými zadky před porotou, řičelo už publikum nadšením. Jak je vidno, kreativitě se v nové řadě Talentu meze opravdu nekladou a soutěžící pořád mohou porotu překvapit neotřelým vystoupením. 

Anna Veškrnová , Super.cz