Lily Aldridge má poněkud menší prsa, než jsou její fanoušci zvyklí...

Lily Aldridge má poněkud menší prsa, než jsou její fanoušci zvyklí... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Andělská kráska klame milovníky obřích ňader: V katalogu je za sexbombu, na párty září s hrudníkem plochým jako přistávací dráha

Americká modelka Lily Aldridge patří k nejatraktivnějším andílkům značky Victoria´s Secret. Půvabná modelka nechybí snad v žádném katalogu luxusního spodního prádélka a plavek. Zatímco muži se nemohou vynadívat na její bujné vnady, modelka se jenom směje.

Ve skutečnosti totiž nedisponuje velkými ňadry, protože její hrudník zdobí pouhé jedničky. Štíhlé modelce prsa povyrostla jen díky podprsence s push-up efektem a samozřejmě také díky práci grafiků. Jakmile jde Lily do společnosti, na podprsenku kašle.

Naposledy se bez podprsenky s hrudníkem plochým jako přistávací dráha ukázala na jedné párty v Los Angeles. Modelka je tak skvělou propagátorkou luxusních podprsenek, ale fanoušci z řad "horňáků" se mohou cítit podvedení. Kouzlu modelky s vycpanou podprsenkou podlehl i frontman kapely Kings of Leon Caleb Followill, jemuž před dvěma a půl lety porodila dceru Dixie. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků