Pamela Anderson se pochlubila svými potomky

Pamela Anderson se pochlubila svými potomky Profimedia.cz

Tohle nejsou její milenci: Sexbomba z Pobřežní hlídky se pochlubila téměř dospělými syny

Pro neustále milostné eskapády Pamely Anderson (54) se téměř zapomnělo na to, že je matkou dvou mladíků, kteří známou silikonku už dávno přerostli. Brandon i Dylan už brzy dovrší hranice plnoletosti, která je v USA stanovena na 21 let.

Pamela nemá z bouřlivého manželství s rockerem Tommym Leem jen několik jizev a legendární erotické domácí video, ale také dva potomky. Prvorozený Brandon letos v červnu oslavil 19. narozeniny a jeho bratr Dylan bude mít v závěru prosince o rok méně.

Hvězda seriálu Pobřežní hlídka je po opakovaném rozvodu s Rickem Salomonem nezadaná a vítá tak doprovod vlastních synů, kteří mohou vzbuzovat dojem, že jde o její milence. Pamela měla sice v minulosti slabost pro statné drsňáky, ale kdyby na stará kolena přišla na chuť zajíčkům, nikdo by se nejspíš příliš nedivil.

Pokud zrovna Anderson nevystavuje své vnady v lascivních outfitech, prezentuje se jako dáma bojující za práva zvířat. Brandona a Dylana tak s sebou vzala na akci Mercy for Animals v Los Angeles, kde měla možnost šířit své bohulibé myšlenky. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků