Takové bylo loňské léto u našich celebrit...

Takové bylo loňské léto u našich celebrit... Foto: Super.cz/archiv P. Svobody, A. Verešové, facebook I. Kubelkové

Svůdná Verešová i půvabné sexy moderátorky: Tyhle české krásky v bikinách vám připomenou horké léto

Loňské léto bylo opravdu horké a na tropické teploty aspoň jednou zanadával snad úplně každý. S právě probíhající zimou se samozřejmě s odstupem času na vedra vzpomíná úplně jinak.

Zvláště pokud byla zpestřena dovolenkovými radovánkami u moře nebo na českých koupalištích. Nejinak tomu bylo i u našich celebrit, které si loňské léto nadmíru užívaly. Pánové se tak měli opravdu na co dívat, protože české krásky z řad modelek a moderátorek se rády pochlubily fotkami v plavkách.

Slovenská kráska Andrea Verešová (41) si užívala sluníčka v exotické Dubaji a Itálii, kde zkombinovala pracovní povinnosti s rodinnou dovolenou. Prvotřídní postavou se chlubila i další dvojnásobná maminka z řad modelek Simona Krainová (48), jež s rodinkou dobíjela baterky na Kanárských ostrovech.

S rozvernými synky Matějem a Kubou řádila u bazénu i moře moderátorka a stále ještě manželka Leoše Mareše Monika Marešová. Ta vyrazila za odpočinkem pro změnu do Turecka. Stejnou destinaci si vybrali i moderátoři Zorka Hejdová (31) s manželem Mírou, kteří dováděli s delfíny a chytali bronz na oblíbené Kleopatřině pláži v turecké Alanyi.

Svou perfektní postavu ukázala televizním divákům novácká moderátorka Petra Svoboda (33). Kráska loni v srpnu odletěla s dcerou Ráchel do Portugalska, kde si to prý společně nadmíru užily.

A sexy moderátorky mají i na Primě. Monika Leová (30) se s přítelem Martinem vypravila sice jen do slovenské Bešeňové, ale i tam se v místním vodním ráji mohla pochlubit výstavním tělíčkem. Která dáma má v plavkách tu nej postavu? Hlasujte v anketě! 

Které kráska má podle vás v plavkách nejlepší postavu?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků