Sandra Černodrinská vypadá úžasně.

Sandra Černodrinská vypadá úžasně. Foto: Archiv FTV Prima

V seriálu ji uvidíme s pirátským šátkem, ale mrkněte, jaká může být z holky z Přístavu kočka

Asi každá žena se někdy ráda nechá hýčkat týmem profesionálních vizážistů a stylistů. Herečka z primáckého seriálu Přístav Sandra Černodrinská se o tom mohla přesvědčit na vlastní kůži během natáčení podzimních upoutávek, tzv. identů.

Sandra Černodrinská, která hraje v Přístavu dceru Martina Dejdara (55) a Vandy Hybnerové (52), má na sobě v roli Johany většinou džínové lacláče, tenisky a na hlavě pirátský šátek. Během natáčení podzimních předělů, které si pohrávaly s geometrickými tvary, jako jsou kruhy, čtverce a přímky a využívaly optického klamu, se Sandra pod rukou profesionálů proměnila k nepoznání.

Přiznala, že ji tak dlouho a pečlivě líčili vůbec poprvé v životě a moc si to užívala. „Stylistka mi na nohu obula zlaté lodičky s tak vysokými podpatky, že jsem se sice radovala z nečekané výšky, ale když jsem došla na přesně určené místo před kameru, trčela jsem z dekorace. Byla jsem vyšší, než režisér očekával. Museli mi proto rychle jít sehnat jiné boty,“ smála se Sandra.

V podzimních identech uvidíme také například Sandřiny herecké kolegy z Přístavu Filipa Blažka (47), který si – stejně jako Sandra - vyzkoušel natáčení předělů úplně poprvé, nebo Martina Dejdara. Ten už identy natáčel několikrát. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků