Vašek Noid Bárta a Eliška Bučková

Vašek Noid Bárta a Eliška Bučková Foto: Michaela Feuereislová

Václav Noid Bárta a Miss Bučková: Svátek zamilovaných oslaví v Paříži

Muzikant Václav Noid Bárta a Česká Miss Eliška Bučková si pro oslavu svátku sv. Valentýna vybrali jedno z nejromantičtějších míst světa. V pátek odlétají do Paříže.

"Přemýšleli jsme, kde bychom oslavili svátek zamilovaných, a Vašek se mě rozhodl překvapit. Přišel s tím, že zamluvil letenky i hotel a letíme do Paříže," řekla Novinkám Eliška Bučková.

Z Vaškova výběru byla nadšená. "Do Paříže poletím poprvé. I pro Vaška to bude premiéra. Určitě se chystáme podívat po památkách a rozhodně nevynecháme návštěvu Disneylandu,"  upřesnila modelka.

S Vaškem Noidem Bártou spolu chodí od konce loňského roku. Do zahraničí už společně cestují podruhé. První společnou dovolenou byl odpočinek v egyptské Hurghadě, nyní si vybrali Francii. "Strávíme v Paříži pět dní. A bude to romantika se vším všudy," uzavírá Bučková

Noidovi a Elišce zatím kazí jejich začínající vztah jen fakt, že s výběrem partnera své dcery nesouhlasí rodiče Elišky. Hluboce věřící rodina České miss nepovažuje Noida za vhodného přítele Bučkové. Vadí jim, že je rozvedený a ani pověst rozevlátého rockera ozdobeného brandingem (vypalování znaků do kůže) a tetováním se jim nelíbí.

"Je pravda, že to s rodiči teď není lehké. S výběrem mého nového partnera se zatím nesmířili. Věřím ale, že až jednou Vaška poznají, zamilují si ho," dodala Bučková.

  

Gabriela Wolfová


Časová osa článků