Slavné ženy rády provokují v ložnici.

Slavné ženy rády provokují v ložnici. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nikdo nechce usínat sám: Takhle 7 slavných sexy žen provokuje ve svých pelíšcích

Lidé stráví v posteli minimálně třetinu života, takže je celkem logické, že se i slavné dámy často zvěčňují v ložnici. Přinášíme vám výběr těch nejžhavějších fotek, které potěší zejména pány, kteří mají tu smůlu, že jim žádná kráska nepopřeje dobrou noc.

Celebrity a ložnice jsou mimořádně lákavým spojením, což už moc dobře věděla popová královny, když v roce 1991 natočila film S Madonnou v posteli. Od těch časů se šoubyznys výrazně proměnil a záběry obnažených slavných žen z místnosti, kde nejde zdaleka jen o spánek, jsou na denním pořádku.

Ať už jde o reklamní kampaně či snímky ze soukromí, celebrity fotkami z postele rády provokují. A vůbec jim nevadí, že mají manžela či partnera, který denně usíná po jejich boku. V galerii se můžete potěšit žhavými snímky slavných žen různých tělesných parametrů. Výběr zahrnuje mimořádně obdařenou Coco Austin (42), tvarovanou Kim Kardashian (41) i modelku Rosie Huntington-Whiteley (34), která má i jiné přednosti než hrudník. Tady si určitě vybere každý! 

Kdo je v posteli nejžhavější?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků