Paulina Gretzky

Paulina Gretzky Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Dcera hokejové legendy Wayna Gretzkyho má osm měsíců po porodu bříško pevné jako skála: Takhle jí to sekne v plavkách!

Dcera slavného kanadského hokejisty Wayna Gretzkyho (54) Paulina (26) v lednu přivedla na svět syna Tatuma a osm měsíců po porodu je tato atraktivní modelka opět štíhlá jako lusk.

Rodačka z Los Angeles se živí modelingem a tak trochu i zpěvem, takže pro ni shození poporodních kil představovalo jednu z nejvyšších priorit.

S běháním kolem malého dítěte to však Paulině šlo skoro samo, a tak se nezdráhala na sociální síti pochlubit fotkou v plavkách. Dceři hokejové legendy to neuvěřitelně seklo. S bříškem pevným jako skála by se mohla bez obav opět vrhnout do práce.

Momentálně se však chce věnovat především mateřským povinnostem. Paulina je nejstarší z pěti dětí hokejisty Wayna Gretzkyho a herečky Janet Jones (54). Otcem chlapce je její snoubenec, profesionální golfista Dustin Johnson. 

Anna Veškrnová Super.cz


První vícemiss Miss léta zaujala ženskými tvary. Vyhraje celou soutěž?

První vícemiss Miss léta zaujala ženskými tvary. Vyhraje celou soutěž? Foto: Robet Novotný pro Miss léta

Šarivari, ta má tvary! Mimořádně obdařená Češka se má stát nejkrásnější ženou léta. Souhlasíte?

Co Čech, to muzikant, co český člověk, to jiný názor na ženskou krásu. To se dobře ukázalo při stále ještě probíhající soutěži krásy Miss léta. Zatímco v prvním semifinále, jež ochromila příroda, porota poslala do finále jistý druh dívek, v tom druhém zvítězily úplně jiné krasotinky. Mrkněte na jejich půvaby, z nichž jeden je opravdu mimořádně velký a hřmotný!

Tahla ajťácká soutěž krásy, která se celá, včetně finále, odehrává v plavkách, patří v pražském aquaparku k žádaným lákadlům. Při semifinále se tu hlavně pánové, stejně jako loni, prali o co nejlepší výhled na pěkné holky. A také byl zájem o společné focení s nimi.

„Není náhoda, že dívky jsou různorodé. V každém semifinálovém kole je hodnotí úmyslně jinak složená porota a díky tomu se na úplném konci utkají slečny různého vzhledu a proporcí. Sto lidí má sto chutí, každý si tak ve finále přijde na své," říká organizátorka Alexandra Belingerová, která převzala štafetu po Elišce Bučkové a Janě Studničkové.

Dvanáct finalistek se mezi sebou poslední srpnový víkend utká už po několikáté o vítězství na největší automobilové výstavě Prague Car Festival. Krásky ale nebudou jen soutěžit. Čekají je také dva dny pózování u sportovních a historických aut. Ty, které budou nejšikovnější, získají nejvíc hlasů od návštěvníků výstavy, což jim může u konečného rozhodování velmi výrazně pomoci. 

David Zápal Super.cz


Časová osa článků

Adéla Hrčová je první vlaštovkou do hvězdné pěchoty. Video: Archiv TV Nova

Nejdelší úvodní monolog v dějinách SuperStar, a pak tohle peklo: Poslechněte si první adeptku na hvězdnou pěchotu

„Jmenuji se Adéla Hrčová, pocházím z Orlové Lutyně, narodila jsem se v dubnu roku 1990, v Orlové bydlím odmalička...“, začne svůj monolog soutěžící. Pokračuje výčtem brigád či svých životních cílů a plánů. „Před dvěma měsíci jsem se rozhodla, že bych se chtěla stát zpěvačkou nebo herečkou nebo modelkou,“ svěří mimo jiné porotě, která se nestačí divit.

Když ale natěšená Adéla začne zpívat vybranou píseň od Shakiry, jíž je velkou fanynkou, jak mimo jiné informuje, je to bohužel hodně špatné. Vlastně téměř není poznat, o jaký song jde. Nejen kvůli angličtině, kterou, jak svěřila, příliš neovládá.

Zdá se tak, že soutěž má první adeptku na vítězku hvězdné pěchoty.

Jiné vítězství už má Adéla jisté. „Stala se novou rekordmankou soutěže. Získala první místo za nejdelší úvodní monolog v historii soutěže. Během skoro dvouminutového monologu stihla Adéla porotcům prozradit celý svůj životopis,“ zní z Novy. 

Jana Hofmanová Super.cz


Časová osa článků

Tomáš Klus v novém seriálu s Lukášem Langmajerem.

Tomáš Klus v novém seriálu s Lukášem Langmajerem. Foto: archiv TV Nova

Tomáš Klus se na rok neztratí, uvidíme ho v televizi: Bude hrát v novém seriálu

Muzikant Tomáš Klus (32) sice avizoval, že si dá na rok volno, ovšem jeho fanoušci a hlavně fanynky o něj úplně nepřijdou.

A nemusejí si jen pouštět jeho písničky nebo koukat na videoklipy. Tomáš totiž natočil nový seriál, takže jej budou moci pravidelně sledovat na televizních obrazovkách. Novou sérii s názvem Na vodě, kde bude hrát hlavní roli spolu s Lukášem Langmajerem, představila TV Nova v rámci odhalení podzimního programového schématu.

Kromě starších úspěšných seriálů Ordinace, Ulice nebo Doktoři z Počátků uvede Nova na podzim další řadu Superstar anebo novinkovou kuchařskou reality show MasterChef Česko. 

Saša Šeflová Super.cz


Časová osa článků