Vila Ivety Bartošové je na prodej.

Vila Ivety Bartošové je na prodej. Foto: Google Street View, Michaela Feuereislová

Dům Ivety Bartošové je na prodej, stojí sedm miliónů

Dům, v kterém loni zesnulá Iveta Bartošová (✝48) prožila zásadní okamžiky svého života, je k mání! Vila v pražské Uhříněvsi, v níž vychovávala syna Artura Štaidla, prožila zde minimálně pět vášnivých vztahů a za jehož zdmi opakovaně bojovala se svými démony i závislostmi, dal majitel, jímž je právě Ivetin synátor, na prodej.

„Rodinný dům s kamny a hezkou zahradou poskytující naprosté soukromí a klid. Příjemná, tichá ulice v pěším dosahu kompletní občanské vybavenosti a zastávky autobusu. Přízemí domu je tvořeno propojeným prostorem obývacího pokoje s krbem a velké kuchyně s jídelním koutem, přičemž obě místnosti jsou průchozí do exteriéru, dále předsíní, technickou místností se samostatnou toaletou a garáží s přímým vstupem do domu. V patře jsou umístěny tři ložnice, koupelna a chodba s přístupem k půdnímu skladovacímu prostoru,“ píše se v inzerátu, který vyzdvihuje také plně vybavenou kvalitní kuchyni s anglickými kamny. Tu Bartošová získala v rámci nepovedeného comebacku na již zaniklé televizi Pětka.

Realitní kancelář, která v inzerátu zveřejnila i fotky z interiéru, chce za dům na pozemku o rozloze téměř 800 metrů sedm miliónů a tři sta tisíc korun.

Kdo to koupí? Může se stát, že se najde nějaký zazobaný fanatický fanoušek zesnulé pěnice, který by zde mohl udělat Ivetino muzeum. Po tom ostatně toužil i Josef Rychtář, ten ale podobnou sumu asi nikdy nedá dohromady.

„Ať to je, kdo chce, hlavně ať to má v hlavě v pořádku a není už tu nikdy takový brajgl. Vážně jsme si za ta léta užili své. Ale neříkám, že za všechno mohla paní Bartošová,“ řekla Super.cz jedna ze sousedek zpěvačky. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků