Rihanna to nedávno na Barbadosu pořádně rozjela.

Rihanna to nedávno na Barbadosu pořádně rozjela. Profimedia.cz

Rihanna randí se svým prvním klukem, na Barbadosu má přezdívku "bůh lásky"

5. srpna 2011 11:25

Barbadoská rodačka Rihanna má teď zřejmě pocit, že nejlepší milenci žijí právě na Barbadosu. Její první kluk pocházel z tohoto karibského ostrova a ona v něm opět našla zalíbení. Vůbec jí přitom nevadí, že není jedinou ženou jeho srdce a že mu Barbadosanky přezdívají „bůh lásky“. Negus Sealy jí přitom nabídl k vybrečení náruč, když dostala nakládačku od expřítele Chrise Browna.

Rihanna se v poslední době ukazuje se svými bývalými často. Nedávno to byl Drake, před ním Matt Kemp, teď je to Negus, s nímž randila ještě jako naprosto neznámá holka s pěveckým talentem.

„Negus byl po jejím boku pořád. Byl její první velkou láskou. Dámy ho tady milují všechny, a říkají mu bůh lásky. Vždycky se dávali dohromady, když byla Rihanna tady na Barbadosu, ale teď se to vyvinulo opět ve skutečný vztah,“ tvrdí kamarádka třiadvacetileté hvězdy.

Rihanna u mužů čeká jedno. Že budou pořádnými chlapy. „Hraji velmi dominantní roli ve svém životě, v každém jeho aspektu. Ale ráda se pořád cítím jako žena. Mám pocit, že je čas, kdy musí chlap být skutečně mužem a já musím být ženou. A pokud jsem mužem i v posteli, není to nic pro mě,“ přiznala nedávno třiadvacetiletá zpěvačka. 

Famous