Dáda Patrasová by měla Felixe Slováčka vykopnout, shodly se celebrity.

Dáda Patrasová by měla Felixe Slováčka vykopnout, shodly se celebrity. Michaela Feuereislová

Dádo, vykopni Slováčka! Celebrity jsou nevěrou Felixe zhnusené

Tak to byl opravdu jednoznačný ortel! Většina ženských českých celebrit, které dostaly dotaz, jestli by stejně jako zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová (65) daly další šanci nevěrníku Felixi Slováčkovi, který měl totální úlet s mladou Lucií Gelemovou, odpověděla jednoznačně: Ani náhodou! A Dádě radí, ať se ho zbaví!

„Poslala bych milého nevěrníka do p****e… Olda mi zahýbal, ale tutlal to. Nevěra není důvod k rozvodu, ale musí se to zahýbání ukončit,“ řekla například Jana Šulcová (74), která byla manželkou Oldřicha Víznera.

Ze dveří by Felixe rychle vyprovodila i moderátorka Kamila Moučková, expartnerka herce Jiřího Zahajského, který od ní odešel k Janě Brejchové, nebo Monika Marešová (46), která si zažila své s Leošem Marešem.

„Když je ten vztah takhle narušený, je lepší se rozejít a dál v něm nesetrvávat,“ myslí si také Gábina Partyšová, která se tak shodla s ostatními ženami, které Blesk oslovil. zase tvrdí, že by s mužem třicet let nevydržela a že se pak podobná situace řeší jinak, než po pár letech vztahu. Prý je ale nejhorší, že se vše probírá veřejně. „Vykašlala bych se na to, co kdo říká a žila si svůj život, ať s Felixem, nebo bez něj. Ale hlavně bez stresu,“ uzavřela. 

Dali byste na místě Dády Felixovi také další šanci?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků