Modelka Khloe Terae pózuje v reklamě.

Modelka Khloe Terae pózuje v reklamě. Profimedia.cz

Vnadná kráska z Playboye provokovala na pláži v sexy bikinách: Žhavým pózováním vydělává na děti trpící autismem

Kanadská modelka Khloe Terae se zařadila po bok plejády krásek, které propůjčily své ladné křivky reklamě na kalifornskou značku balené vody.

Rodačka z Toronta přesvědčila tvůrce reklamy nejen svou dokonalou postavou, ale i velkými ňadry, která se na billboardech budou perfektně vyjímat.

Khloe není žádnou začínající modelkou. Stala se Playmate časopisu Playboy, na jehož stránkách provokovala hned v několika mezinárodních vydáních. Ozdobila však i stránky několika dalších magazínů a na sociálních sítích se může pochlubit více než miliónem fanoušků. Khloe se modelingu věnuje už od šestnácti let a rozhodně nepatří ke kráskám, které tučné výdělky z focení ihned prohýří.

Atraktivní modelka je velmi aktivní na poli charity. Prostřednictvím nejrůznějších charitativních akcí podporuje především děti s autismem. Inspirací jí je mladší bratr James, kterému byl autismus diagnostikován ve třech letech. Výdělek z reklamního focení na balenou vodu tak sympatická kráska opět využije ve prospěch dětí potýkajících se s touto nemocí. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků