Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nejstarší z Kardashianek má zaručeně nejlepší tělo: V bikinách je i po třech dětech jako bohyně

Kourtney Kardashian (43) je sice nejstarší ze slavného sesterstva a prošla si už třemi požehnanými stavy, ale její postavě jako by každý další porod prospíval. K záplavě bikinových selfie z dovolené na ostrově St. Barts, kde už několik dní pobývá celé její široké příbuzenstvo, se přidala i Kourtney se svojí troškou do mlýna a její příspěvek rozhodně stojí za pozornost.

Maminka pětiletého Masona, tříleté Penelope a devítiměsíčního syna Reigna sice nemá pro média ani veřejnost takové charisma jako o dva roky mladší Kim, ale postavou ji hravě strčí do kapsy, stejně jako nejmladší Kardashianku Khloé, která přitom během posledního roku prošla velkou změnou, když se jí podařilo zhubnout o patnáct kilogramů a pěkně vyrývat svalstvo.

Kourtney touto fotografií jistě podráždila i expartnera Scotta Disicka, otce všech jejích tří potomků, s nímž se minulý měsíc po devíti letech zřejmě definitivně rozešla. Disick zcela zanedbával otcovské povinnosti, celé dny a noci trávil na tazích s kamarády a s věrností si rovněž hlavu nelámal. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků