Soutěž roku 2015 začala. Přihlaste se taky! Tento rok se můžete těšit na bitvu stylistů 2015

21. srpna 2015 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Milujete módu? Zúčastněte se soutěže módního eshopu answear.cz a vyhrajte titul Nejlepší stylista roku 2015! Stačí nahrát alespoň 3 fotografie vašich autorských stylingů (focené na vás nebo na modelce). Ze zaslaných fotografií vybere odborná porota 15 finalistů, které bude čekat další úkol. Od naší nejprodávanější značky Medicine obdrží 3 produkty, se kterými vytvoří 3 různé stylingy. Kdo vyhraje titul nejlepší stylista roku 2015? To zjistíme již 23. října!
Porota

Porota

V porotě usednou známé osobnosti, které budou hodnotit vaše kreativní stylingy a rozhodnou o tom, kdo postoupí do dalšího kola a bude blíž k získání vysněného titulu! Můžete se těšit na módní blogerku Pavlínu Jágrovou, slovenskou zpěvačku Kristinu, jednoho z nejlepších fotografů Ondřeje Pýchu či šéfredaktorku časopisu JOY Valentinu Tesařovou!

Chci soutěžit
nyní na www.answear.cz
Medicine

Medicine

Celá bitva stylistů probíhá ve spolupráci s nejprodávanější značkou na eshopu Answear.cz - s Medicine. Ta všem postupujícím zdarma poskytne tři kousky oblečení, ze kterých pak soutěžící budou muset vytvořit tři kreativní stylingy. Vítěz se může těšit na otisknutí jeho vítězné práce v časopisu JOY, iPad a dárkový poukaz na nákup v hodnotě 10 000 Kč! Ani soutěžící na dalších místech nepřijdou zkrátka.

Koupit
nyní na www.answear.cz
Trička a svetry

Trička a svetry

Medicine patří již dlouho mezi nejoblíbenější značky. Je cenově dostupná a neuvěřitelně kreativní. Trička s potisky z módy nikdy nevyjdou a právě tato značka se kreativních obrázků a motivů nebojí.

Koupit
nyní na www.answear.cz
Kabelky

Kabelky

Klasická černá nebo odvážná červená? Do těchhle krásek se vejde vše, co potřebujete k přežití dlouhého pracovního dne nebo víkendu plného relaxu. A co si budeme povídat, malá kabelka na peněženku a telefon nám prostě nestačí.

Koupit
nyní na www.answear.cz

Časová osa článků