Renata Langmannová s cigaretou je neuvěřitelně sexy.

Renata Langmannová s cigaretou je neuvěřitelně sexy. Foto: Michal Skramuský

Nádherná Langmannová na Krétě: Tohle luxusní tělo teď rozpaluje vášnivé Řeky

4. srpna 2011 18:35

Česká Miss Renata Langmannová (31) nafotila další dráždivé snímky. Sex-appeal z fotografií doslova srší. Nádherná Renata, která jako modelka boduje především v zahraničí a v Čechách už přijímá jen lukrativní zakázky za statisíce, je na nových fotografiích neskutečně sexy.

Nové snímky nafotila s uznávaným fotografem Michalem Skramuským krátce před včerejším odletem na dovolenou na Krétu. Celý červenec předtím trávila Renata v italském Miláně, kde má jako modelka hodně zakázek.

"Nejvíc působím v Německu, ale hodně práce mám také v Itálii a Španělsku," řekla Super.cz Langmannová, která od svého vítězství v České Miss zhubla osm kilogramů a je štíhlá jako proutek. Několikrát týdně cvičí a zdravě se stravuje. "Někdy je to docela těžký, protože můj přítel naprosto skvěle vaří," usmívá se Renata.

Právě přítel Ondřej by si měl na Krétě v oblasti Malia, kde nyní tráví s Renatou dovolenou, svoji partnerku sakra hlídat. Až tuhle vášnivou blondýnku s luxusním tělíčkem uvidí Řekové, bude o ní velký zájem. 

Gabriela Wolfová , Super.cz