Ivana Mentlová a Martin Latka žijí ve spokojeném vztahu.

Ivana Mentlová a Martin Latka žijí ve spokojeném vztahu. Michaela Feuereislová

Manželka kapitána fotbalové Slavie šokuje: Podala na fotbalistu trestní oznámení pro napadení, ale stáhla žádost o rozvod

Manželka kapitána fotbalové Slavie Martina Latky podala na fotbalistu trestní oznámení pro ublížení na zdraví, které skončí u soudu. Brunetka Lucie tvrdí, že po napadení skončila s nohou v sádře.

„Praštil se mnou o zeď a já jsem si při pádu zlomila kost v pravé noze. Marodila jsem s tím přes šest týdnů,“ řekla Blesku stále ještě manželka fotbalisty.

Je tedy zvláštní, že stáhla žádost o rozvod a s manželem, který žije ve spokojeném vztahu s návrhářkou Ivanou Mentlovou a má s ní roční dceru Isabelu, by ráda žila dál.

Fotbalista s návrhářkou poskytli Super.cz společné vyjádření. "Celou kauzu bereme jako akt pomsty. Žijeme ve spokojené rodině, syna Martina máme rok v soudem určené střídavé péči, vždy celých 14 dní v měsíci. Je s podivem, že paní, rozená Matlouštíková, stáhla po dvou letech žádost o rozvod z důvodu záchrany manželství a zároveň medializuje údajné napadení, kterému se budeme všemi právními prostředky bránit po stránce trestní i civilní," uvedli. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků