Šokující terapie nadměrného pocení, která zabírá na každého

19. srpna 2015 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Ač je pocení ve velké většině případů zdravé, lidé, kteří trpí jeho nadměrnou formou, hyperhidrózou, si myslí pravý opak. Je až neuvěřitelné, kolik se mezi námi najde lidí, kterým se potní žlázy doslova zbláznily a chrlí litry potu denně, aniž by k tomu byla jakákoli vnější příčina. Dokonce i z tak neobvyklých míst, jako jsou dlaně, obličej nebo hýždě. Máte s nadměrným pocením problémy i vy? Tato terapie prý zabírá na každého.
Nepomáhají deodoranty, zkuste elektřinu!

Nepomáhají deodoranty, zkuste elektřinu!

Přesně tak, možná to zní bláznivě, ale je to právě elektřina, kterou čeští vědci proti nadměrnému pocení použili a slaví úspěchy po celém světě. “Na místa postižená nadměrným pocením jednoduše přivedeme vyladěnou elektřinu z vodní lázně nebo vodou nasáklých adaptérů a pocení je pryč.” Pod jednoznačnými účinky této terapie jsou podepsáni ti nejrenomovanější lékaři, zabývající se problematikou nadměrného pocení, včetně předsedy České dermatovenerologické společnosti Prof. MUDr. Petra Arenbergera, DrSc., MBA.

Video
nyní na www.electroantiperspirant.com
Jak je možné, že pocení zmizí tak rychle

Jak je možné, že pocení zmizí tak rychle

Dlouholetý vývoj, studium a kooperace s tisícovkami lidí trpícími nadměrným pocením na mnoha částech těla. Toto úsilí dalo vzniknout absolutně novému přístupu v terapii a dokázalo během klinických zkoušek pomoci každému, kdo měl s nadměrným pocením vážné problémy. “Pocení zmizí během několika dní a nevrátí se i několik měsíců,“ shodují se opět lékaři, kterým se zařízení nazvané příznačně, Electro Antiperspirant dostalo do rukou. V současnosti pomohl Electro Antiperspirant vyřešit problémy s nadměrným pocením desítkám tisíc lidí po celém světě.

Více informací
nyní na www.electroantiperspirant.com
Garantovaný účinek nebo peníze zpět

Garantovaný účinek nebo peníze zpět

Vzhledem k tomu, kolika tisícům lidí již Electro Antiperspiranty pomohly, je docela možné, že této možnosti nevyužijete. Každopádně pokud byste nebyli s účinky Electro Antiperspirantu spokojeni, můžete ho vrátit a dostanete své peníze zpět. “Deodoranty a jiné přípravky z reklam vás zklamaly? U Electro Antiperspirantu se to nestane,“ říkají tisíce vyléčených lidí a renomovaní lékaři. Pokud chcete Electro Antiperspirant objednat i vy, stačí jen vyplnit objednávku na níže uvedeném odkazu a počkat 2 pracovní dny, kdy vám bude doručen domů. Zbavte se nadměrného pocení jednou provždy!

Objednat
nyní na www.electroantiperspirant.com