Britney Spears zvolila odvážný outfit.

Britney Spears zvolila odvážný outfit. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Je to ještě mládeži přístupno? Britney Spears oblékla na akci pro děti odvážné šaty s obřím dekoltem

Popovou princeznou už sice dávno není, ale Britney Spears (39) na udílení Teen Choice Awards předvedla, že není ani usedlou maminou, která by se musela halit od hlavy k patě. Ve vyzývavém modelu jí to sice slušelo, ale na událost věnovanou dětem a mládeži nebyl zrovna tou nejlepší volbou.

Britney se sice nedávno rozešla s hudebním producentem Charliem Ebersolem, ale další nevydařený románek ji očividně netrápí. Na slavnostní ceremoniál dorazila se svými syny Jaydenem a Seanem a vzala s sebou i bratra Bryana s neteří Lexie. Zpěvačka sice v hlasování, o němž rozhodují děti ve věku 13-19 let, se svou hudební produkcí neuspěla, ale odnesla si alespoň ocenění za svůj módní styl.

Anketa Teen Choice Awards je pro Britney srdeční záležitostí, protože její první ročník v roce 1999 moderovala. Tehdy byla ještě naivní popovou princezničkou, která netušila, že ji čeká strmý pád, mateřské povinnosti i pracně vydřený návrat na výsluní.

Na ceremoniálu plném hvězdiček nové generace se Britney Spears určitě neztratila. Velkou zásluhu na tom měly její šaty, v nichž poodhalila stehna i ňadra. Tak odvážné kousky Britney nenosila ani na počátku kariéry, kdy ještě měla v Teen Choice Awards možnost sama hlasovat. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků