Petra Peterová (vlevo) s Michaelou Horkou nahradily Míšu Noskovou.

Petra Peterová (vlevo) s Michaelou Horkou nahradily Míšu Noskovou. Foto: archiv Dětí ráje

Tyhle blonďaté kočičky nahradily Noskovou v Dětech ráje: Jednou z nich je exmilenka Petra Muka

Zpěvačka Míša Nosková (38) už nebude hlavní hvězdou jednoho z nejúspěšnějších českých muzikálů Děti ráje. Sagvan Tofi (57) si za ni našel náhradu. A nutno dodat, že pořádně sexy. Hlavní roli Evy si místo Noskové zahrají dvě nové blondýnky a velké kočky - Michaela Horká a Petra Peterová (35).

Obě zpěvačky už toho mají hodně za sebou. Míša Horká se alternovala s Yvettou Blanarovičovou (58) a Kateřinou Brožovou (53) v hlavní roli v muzikálu Mata Hari, hrála v muzikálu Janka Ledeckého Galileo Galilei nebo v muzikálu Dana Landy Tajemství. Zářila v jedné z hlavních rolí v seriálu Ošklivka Katka, zahrála si také v seriálu Rodinná pouta.

Petra Peterová zase zpívala v Bídnících a Noci na Karlštejně, zpívá ve skupině Abba Stars a se Zdeňkem Hrubým (50) připravuje nový projekt Gloria. Na stránky bulvárních médií se Petra dostala také díky intimnímu vztahu se zesnulým zpěvákem Petrem Mukem (✝45), kterému dělala vokalistku.

Nyní jsou obě blonďaté krásky zadané. Petra má čerstvý vztah s přítelem Danem, Míša Horká má přítele už pět let, chodí s hercem Tomášem Novotným.

Jak si v roli dospělé Evy poradí, se ukáže už 11. září na premiéře Dětí ráje v brněnském Bobycentru. O tom, která ze zpěvaček se objeví na slavnostní premiéře, zatím není rozhodnuto. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků