Cestujte bezpečněji se stínítkem Clear View

13. srpna 2015 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Období dovolených a cestování je tady. Jistě víte, že cesty bývají dlouhé a velmi únavné hlavně pro oči. Snažíte se vydržet co nejdéle ve střehu a nebaví vás si neustále protírat oči? Je to díky tomu, jak je namáháte, a proto je Clear View ideální řešení právě pro vás.

Při cestě vás mohou oslňovat ostré reflektory protijedoucích aut, slunce těsně nad horizontem, nebo vás může na cestě naopak překvapit nebezpečné šero a špatná viditelnost. Clear View zlepšuje výhled na vozovku při dešti, sněhu i v mlze a je také vhodný pro osoby, které nosí dioptrické brýle, protože nemůžou používat sluneční brýle.

Koupit
nyní na clear-views.cz

Clear View je jedním z aktivních prvků bezpečnosti při řízení motorového vozidla. Zvyšuje kontrast mezi vozovkou a krajnicí. S touto clonou předejdete prudkému brzdění, protože si překážek na cestě všimnete dříve a tím se vyhnete zbytečným nehodám a poškození svého automobilu. Jednoduchým sklopením clony zastavíte oslňující paprsky, které vám znepříjemňují řízení.

Koupit
nyní na clear-views.cz

Clona Clear View je vyrobena z průhledného lehkého akrylátu s vysokým rozlišením, která obsahuje dvě stínítka, žluté a šedé, které můžete používat celodenně. Šedé stínítko používáte za denního světla, kdy vás může obtěžovat prudké sluneční světlo, nebo odraz z okolních aut, žluté stínítko používáte vždy při nočním cestování, kdy můžete omezit a rozptýlit ostrá dálková světla projíždějících aut. Stínítko může používat každý řidič. Stačí připevnit ke stávajícímu stínítku u auta klipsy a je připraven k použití. Není potřeba dalšího instalování a nářadí.

Koupit
nyní na clear-views.cz