Jana Stryková natáční nový film. Super.cz

Půvabná hvězda Ordinace se zatím vdávat nebude: Má rok a půl starého syna, ale žádost o ruku zatím nepřišla

13. srpna 2015 18:57

Herečka Jana Stryková má rok a půl starého syna Jáchyma, a jak sama říká, živější dítě by už mít ani nešlo. "Přála bych si říct, že mám hodné, disciplinované dítě, ale řekněme, že k tomu směřujeme. Cesta to bude ještě dlouhá," smála se herečka. "Snaží se rozumět, já se snažím rozumět jemu. Je to živější, zlobivější dítě, to přiznávám," řekla Super.cz Stryková, která hraje v připravovaném filmu Jak se zbavit nevěsty maminku Kordule Stropnické.

"Kordulka je naprosto disciplinované dítě, byla vždycky absolutně připravená. Taková profesionální herečka, až mě to překvapilo," říká o dceři Veroniky Žilkové a Martina Stropnického.

Během natáčení, které probíhá celé léto, Jáchyma hlídá její maminka, tchyně nebo partner Matěj - vnuk Waldemara Matušky. Pár žije na hromádce, na svatbu to zatím nevypadá.  "Je to partner, mohlo by to být cokoli, ale je to partner. Žádost o ruku nepřišla. Neřešíme to, myslím, že jsou zajímavější věci, jak trávit den, než se vdávat. Pokud ucítíme tu velkou potřebu se brát, tak to učiníme," dodala půvabná herečka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz