Těhotná Monika Absolonová neodmítla vystoupit ani v horku.

Těhotná Monika Absolonová neodmítla vystoupit ani v horku. Michaela Feuereislová

Nohy vyndala z kýblu a odběhla si zazpívat: Těhotná Absolonová už stěží zapne bezpečnostní pás

12. srpna 2015 12:47

Monika Absolonová (41) je v šestém měsíci a české léto jí dává pořádně zabrat. Bříško jí narostlo pořádné a vedra snáší o to hůř. Rodit přitom má až v listopadu. "Nic s tím neudělám. Nepřecpávám se, jenom jím pořád menší porce. Když se nenajím, je mi špatně. A můj doktor říkal, ať nějaké přibírání hodím za hlavu," řekla Super.cz.

Přestože se necítí zrovna komfortně a většinu času tráví ve stínu sledováním repríz televizních pořadů anebo vyplňováním kvízů na sociální síti, neodmítla benefiční vystoupení pro charitu. I když by jí to v jejím stavu organizátoři z městské části Praha 1 určitě odpustili.

Monika vystoupila na akci Léto plné hvězd s písničkou Pořád je na co se těšit za doprovodu pianisty Ondry Hájka. Léto plné hvězd probíhá letos již podevatenácté. Jde o prodejní výstavu ručně vyráběných textilních a dřevěných hraček, kapsářů a her nejen pro zdravotně postižené děti. Na výstavě probíhají benefiční koncerty, pořady a besedy s umělci, doprovodný program, ve kterém se představí jak stálice naší muzikálové scény, tak i začínající talentované hvězdičky. 

Saša Šeflová , Super.cz