Dekolt nikdy neodhalila víc.

Dekolt nikdy neodhalila víc. Michaela Feuereislová

Obnažený dekolt, výrazné líčení a flitry: Tak divokou jste Ester v Poště pro tebe rozhodně nevídali

11. srpna 2015 14:03

Ester Janečková (45) se společně s Lejlou Abbasovou (38) ujaly moderování zahajovacího koncertu Prague Pride. Moderátorky se snažily přizpůsobit prostředí a oblékly si velmi výrazné outfity. „Chtěly jsme být extravagantní, abychom tady dobře zapadly. Myslím si, že se to k této akci hodí,” svěřila se nám Ester.

Odvážné kostýmy nepochází z osobního šatníku Ester a Lejly, moderátorky si outfity vypůjčily. „Naše kostýmy pochází z butiku Aleny Jarauschové, ta mi půjčuje oblečení pravidelně, jsme moc rády, že nám půjčila oblečení i tentokrát,” říká moderátorka pořadu Sama doma.

Ester Janečkovou pojí k festivalu LGBT komunity několik příjemných povinností. „Zapojuju se do propagace poradny S barvou ven, která vznikla v únoru a jíž jsem patronkou. Na Střeleckém ostrově jsme vytvořili improvizovanou poradnu, kde se lidé mohou setkat s mentory. Ve středu se chystám na přednášku řádové sestry. V sobotu jdeme do průvodu. Snažím se organizovat do průvodu další známé osobnosti, říká Ester Janečková, jejíž zásluhou půjdou v průvodu hrdosti Jitka Zelenková, Míša Maurerová, Karel Zima, Madla Zimová či Simona Postlerová. 

Jiří Čeladník , Super.cz