Taťána Kuchařová coby fešná sedmnáctka

Taťána Kuchařová coby fešná sedmnáctka Foto: archiv T. Kuchařové

Co říkáte, opravdu je na ní všechno přírodní? Mrkněte, jak Táňa Kuchařová vypadala před deseti lety

Modelka Taťána Kuchařová (34) prošla pořádnou proměnou. Už v sedmnácti letech to byla neuvěřitelná kočka, ale hodně málo podobná té současné Miss World. Už léta se mluví o tom, že má modelka za sebou řadu plastických operací, které však sama popírá. Posuďte sami podle fotky z mládí, zda současné rty jsou opravdu zázrakem přírody.

Kuchařová se modelingu věnuje od mládí. Právě fotografie, kdy jí bylo sedmnáct let, je z Tokia, kde byla jako modelka velmi úspěšná. O rok později se stala nejkrásnější Češkou, a poté dokonce Miss World 2006. Je historicky nejúspěšnější Miss České republiky.

Mluví se o tom, že má Kuchařová zvětšené rty,  upravený nos a také plastiku prsou. Ona sama ale zákroky popírá. K vyplněným rtům kyselinou hyalurinovou se vyjádřila takto: "V minulosti se poukazovalo i na jiná místa mého těla a jsem si jistá, že takové výroky u rtů neskončí. Je to pravděpodobně přirozená reakce na úspěch mé osoby. Bavím se tím," řekla v minulosti Kuchařová.

Ať je to jak chce, Kuchařová byla a je pořádná kočka a je úplně jedno, zda se ještě trochu vylepšila. Ve světě modelingu už úplně přírodních krásek najdete opravdu jen minimum. 

Myslíte si, že Taťána Kuchařová podstoupila plastické operace?

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků