Jennifer Lawrence ukázala své štíhlé tělíčko.

Jennifer Lawrence ukázala své štíhlé tělíčko. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Takhle řádí v bikinách oscarová herečka, jejíž soukromé erotické fotky viděl celý svět

Jennifer Lawrence (31) na dámské jízdě předvedla své dokonalé tělíčko v bikinách. Poté, co se stala obětí hackerů, kteří zveřejnili nejintimnější obrázky ze soukromí celebrit, už ale nikoho příliš nepřekvapí.

Skandál s ukradenými erotickými fotkami je sice promlčen, ale co se jednou objeví na internetu, je navždy veřejným materiálem. Jennifer a další hvězdy se tak musely smířit s tím, že minulost nezmění. Nejslavnější herečka své generace se přitom nemá rozhodně za co stydět, což předvedla i na dovolené, kde jí kromě neznámých kamarádek dělá společnost i kolegyně Amy Schumer.

Čtyřiadvacetiletá herečka dosáhla v Hollywoodu obrovského úspěchu, a chvíle volna jsou pro ni velkou vzácností. Letos ji v kinech čeká vyvrcholení sci-fi ságy Hunger Games a drama Joy, které jí pravděpodobně pomůže posbírat další filmové trofeje. Jeho režisérem je totiž David O. Russell, díky jehož Terapii láskou se Lawrence v roce 2013 dočkala Oscara. I tentokrát jí na plátně bude dělat společnost Bradley Cooper (47), s nímž se před kamerou sešla už počtvrté, což může působit jako poněkud ohraná písnička. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků