Novými andílky se stávají Martha Hunt, Monika Jagaciak, Romee Strid, Kate Grigorieva, Lais Ribeiro, Jasmine Tookes, Stella Maxwell, Elsa Hosk, Sara Sampaio a Taylor Hill.

Novými andílky se stávají Martha Hunt, Monika Jagaciak, Romee Strid, Kate Grigorieva, Lais Ribeiro, Jasmine Tookes, Stella Maxwell, Elsa Hosk, Sara Sampaio a Taylor Hill. Profimedia.cz

Tolik nádhery pohromadě se jen tak nevidí: Victoria’s Secret představila nové andílky

Kde jinde než na newyorském Times Square představit s velkou pompou dívky, které rozšíří řady těch nejhýčkanějších modelek u takzvané továrny na krásu Victoria’s Secret... Rovnou desítka nových andílků v centru velkoměsta způsobila pořádný rozruch, a to nemusela být ani ve spodním prádle...

Mezi modelkami z různých koutů světa si musel najít svou favoritku snad každý. Zástupkyně zde měly blondýnky, brunety, hnědovlásky i exotické krásky. Některé z nich jsou už nyní známé firmy, jiným neuškodilo, že měly na zádech napsané křestní jméno.

K stávajícím stálicím značky se tak nově připojily Martha Hunt, Monika Jagaciak, Romee Strid, Kate Grigorieva, Lais Ribeiro, Jasmine Tookes, Stella Maxwell, Elsa Hosk, Sara Sampaio a Taylor Hill.

Poslední dobou na sebe upozornila hlavně téměř neznámá Stella Maxwell, a to lesbickým vztahem s Miley Cyrus. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků